Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 1 mayıs bahar ve çiçek bayramı

1 mayıs bahar ve çiçek bayramı

Bahar ve çiçek bayramı 1 mayıs gününde kutlanmaktadır. Çiçeklerin açması doğanın adeta tekrardan dirilmesi güneşin dünyamızı ısıtması bahar mevsiminde meydana gelmektedir. Değerli ziyaretçilerimizin ve yurttaşlarımızın bahar ve çiçek bayramını en içtenlikle kutlarız.

1 mayıs bahar ve çiçek bayramı resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • GABRİEL GARCİA MARQUEZ SÖZLERİGABRİEL GARCİA MARQUEZ SÖZLERİ Nobel ödüllü yazarlardan biri olan Gabriel Garcia Marquez biliyorsunuz ki hayatını kaybetti. Ama onun o güzel ve harika sözleri ise geride kaldı. Bizde Gabriel Garcia Marquez en güzel sözlerini sizler için bir araya getirdik. Galerimizden resimli sözlere sıra sıra bakabilirsiniz.
  • ANLAMLI SÖZLERANLAMLI SÖZLER Bazen sevdiklerinize , dostlarınıza veya yakın akrabalarınıza güzel bir sms ile söz atmak istersiniz ama ne atacağınızı bilmezsiniz. Bizde kadinlopedi.com sitesi olarak birbirinden güzel anlamlı sözler bulduk ve sizlerle paylaştık. Evet arkadaşlar burada harika sözler var. İstediğinizi seçerek sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
  • Arabesk Sözler DamarArabesk Sözler Damar İçerisinde bulunduğumuz ruh haline hitap eden arabesk sözler ve arabesk parçalar, içimize bir hüzün dolmasını sağlar. Kimi zaman bu sözleri ve parçaları arkadaşlarımızla paylaşmak isteriz. İnsanın en duygusal yönlerinden olan hüzün, bazen içimizi karartsa da, duygularımızı en iyi şekilde anlatabilen sözlerdir. Arabesk sözleri web sitemiz üzerinden alıntı yaparak sosyal medya […]
  • En Güzel Sözler FacebookEn Güzel Sözler Facebook Hayatımızın önemli bir parçası olan Facebook, gelişmeye başladığı ilk zamanlarında insanların iletişim halinde kalabilmelerini amaç edinmiştir. Bu hedefle yola çıkan sosyal medya platformu, insanların ilgisini çekmeye başlamıştır. Günümüzde ise Facebook milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Böylesine önemli bir platformda iletişim son derce önemlidir. Fotoğraf ve […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica