Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 10 kasım şiirleri 2 kıta

10 kasım şiirleri 2 kıta

2 kıtalık on kasım şiirlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Atatürk ile ilgili ne kadar şiir ve söz paylaşsak azdır. O bu bütün övgüleri sonuna kadar hak ediyor.

10 kasım şiirleri 2 kıta paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • yunus emre haftası ne zaman 2015yunus emre haftası ne zaman 2015 2015 yılı Yeni Yunus Emre haftası 6- 10 mayıs tarihleri arasında kutlanacaktır. Anadolu'nun en önemli şairlerinden birisi olan Yunus Emre ülkemizin dünyaya tanınmasında önemli rol oynamış bir kişiliktir.
  • Anneler günü ne zaman 2015Anneler günü ne zaman 2015 Anneler günü bu sene yine sevgiyle, neşe ile aileler tarafından kutlanacak ve anneler onurlandırılacaktır. Peki 2015 yılının ilk anneler günü ne zaman tarihi ve gününü eminim sizlerde merak ediyor ve geç kalmamak için annenize hediye almak istediğinizi duyar gibi olduk. Anneler günü 10 mayıs pazar 2015 günü kutlanacaktır. Geç kalmayın yoksa üzülürsünüz.
  • 10 kasım şiirleri 2 kıtalık10 kasım şiirleri 2 kıtalık 2 kıtalık 10 kasım şiirlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Değerli Yurttaşlarım 10 kasım Atatürk'ü anma gününüzü canı gönülden kutluyorum
  • Osman Hamdi beyin resim çalışmalarıOsman Hamdi beyin resim çalışmaları Osman Hamdi resim çalışmalarını ben bir resim çizer olarak çok seviyor ve sürekli olarak takip ediyorum. Ya sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica