Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 10 kasım şiirleri 5 kıta

10 kasım şiirleri 5 kıta

Birbirinden farklı Atatürk şiirlerini bu sefer 5 kıtalık olarak yayınlıyoruz. siz değerli ziyaretçilerimiz bu şiirleri eminim gururla okuyacaksınız.

10 kasım şiirleri 5 kıta tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 10 kasım sözleri facebook10 kasım sözleri facebook on kasım günü geldi ve yine hepimiz hüzünlenmeye başladık. Saat 9:05 geçe Atamızı kaybettik ve o günden bu yana 10 kasım gününü onu anarak kutlamakta ve böyle sözlerle kendimizi teselli etmekteyiz.
  • Kadir gecesi nedir niçin kutlanırKadir gecesi nedir niçin kutlanır Kadir gecesi kuranı kerimin indiği gündür. Allah'ın emri ile Cebrail aleyhisselam kuranı kerimi peygamberimiz hz. Muhammed'e vermiştir. Biz Müslümanların kutsal kitabının bu günde inmesinden dolayı kadir gecesi çok değerli bir gündür. Rahmetli ve bereketli bir gün olduğu için kutlanır ve ibadetler yapılır kadir gecesinin hangi gün olduğu tam olarak bilinmemektedir ama efendimiz bu […]
  • 10 kasım sözleri duygusal10 kasım sözleri duygusal Atatürk şiirlerini okuduğunuz zaman çok duygulanacaksınız ve gururlanacaksınız. Bu sözleri başka sitelerde bulamazsınız benden söylemesi
  • Atatürk’ü anma mesajlarıAtatürk’ü anma mesajları Atatürk'ü anma gününe 10 kasım denilmektedir. Bu değerli günde Atatürk ile ilgili görseller, fotoğraflar, yazılar, filmler nette ve medyada yayınlanmaktadır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica