Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 10 kasım şiirleri Atatürk

10 kasım şiirleri Atatürk

Atatürk şiirlerini bugün 10 kasım olduğu için yayınlamak istedik. Keşke yaşasaydı diyoruz ama yapacak bir şey yok hayat bu vakti gelen gidiyor.

10 kasım şiirleri atatürk resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi nedir niçin kutlanırKadir gecesi nedir niçin kutlanır Kadir gecesi kuranı kerimin indiği gündür. Allah'ın emri ile Cebrail aleyhisselam kuranı kerimi peygamberimiz hz. Muhammed'e vermiştir. Biz Müslümanların kutsal kitabının bu günde inmesinden dolayı kadir gecesi çok değerli bir gündür. Rahmetli ve bereketli bir gün olduğu için kutlanır ve ibadetler yapılır kadir gecesinin hangi gün olduğu tam olarak bilinmemektedir ama efendimiz bu […]
  • Kar taneleri resimleriKar taneleri resimleri Kar taneleri ne güzel görünüyor değil mi? Keşke kar yağsa dışarıya çıksak ve üzerimize kar taneleri yağsa harika olurdu değil mi?
  • İş güvenliği haftası ne zamanİş güvenliği haftası ne zaman 04 - 10 mayıs tarihleri arasında her sene işçi güvenliği haftası kutlanmaktadır. Amaç işçilerin hakkı, sağlığı ve güvenliğine vurgu yapmaktır.
  • Galatasaray sözleri fenereGalatasaray sözleri fenere Galatasaray şampiyon oldu ve 4. Yıldızı taktı. Fenerbahçeliler biraz üzgün ama yapacak bir şey yok.. Galatasaray'dan fenere 4. Yıldız ile ilgili göndermeler ve sözler burada.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica