Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 10 kasım sözleri

10 kasım sözleri

En hüzünlendiğimiz günlerin başında millet olarak on kasım gelmektedir. Bugünü anlatan en değerli Atatürk sözleriyle sizleri baş başa bırakıyorum.

10 kasım sözleri kısa

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri En renkli anlara ve gösterilere sahne olan bayramların başında 19 mayıs spor gençlik bayramı gelmektedir. Muhteşem resimleri görselleri ve fotoğraflarıyla sizleri baş başa bırakıyorum.
  • Kolay Bezelye Çorbası TarifiKolay Bezelye Çorbası Tarifi Malzeme : Bir sığır kemiği, yarım kilo bezelye, iki havuç, iki baş soğan, tuz, biber. Yapılışı : İlikli kemikleri çok iyi yıkayın büyük bir tencere içinde bol suda kaynatın üzerinde meydana ge­len köpükleri delikli bir kepçeyle alın. 10 dakika adamakıl­lı kaynattıktan sonra kabukları soyulmuş bezelyeyi, üzer­leri incecik kazınıp doğranmış havucu kabukları soyulup yıkanmış ve iri iri […]
  • 10 kasım sözleri Atatürk10 kasım sözleri Atatürk Atatürk ile ilgili en güzel ve duygusal on kasım sözlerini yayınlıyoruz. Sizlerde sosyal medyada facebook ve twitterda Atatürk sözlerini yayınlayabilirsiniz.
  • 10 kasım 1938 kapak fotoğrafları10 kasım 1938 kapak fotoğrafları 10 kasım 1938 ile ilgili çok güzel facebook, twitter kapak fotoğrafları ve arka planları profil fotoları bulunmaktadır. İşte onlardan en güzelleri sayfamızda yayınlanıyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica