Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 11 mayıs görmeyenler günü

11 mayıs görmeyenler günü

Görmeyenler günü her sene 11 mayısta kutlanmaktadır. Gerçekten çok zor bir durum. Allah hepsinin yardımcısı olsun. Körler ama onların kalp gözleri açık bence. Elimizden geldiğince engelli arkadaşlarımıza destek olmalıyız.

11 mayıs görmeyenler günü paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yunus emre haftası sözleri mesajlarıyunus emre haftası sözleri mesajları Yunus emre haftasında onu anlatan en güzel en içten özlü sözleri yayınlıyoruz. Aşk, sabır, metanet, sevgi, mutluluk, Allah sevgisi, dini, sosyal ve kültürel olmak üzere pek çok Yunus emre sözleri ve mesajları vardır.
  • en güzel aşk resimlien güzel aşk resimli Nette bulunan en güzel ve birbirinden anlamlı aşk resimlerini ve görsellerini yayınladık. Hepsini çok ama çok beğeneceksiniz.
  • Karakalem çalışmaları aşkKarakalem çalışmaları aşk Aşk soyut bir kavramdır ama maddi obje ve öğelerle aşkı anlatan resimler çizebiliriz. Tıpkı burada yer alan karakalem aşk çalışmaları gibi..
  • Aşk kapak sözleri facebookAşk kapak sözleri facebook Aşk kapak fotoları facebook zaman tünelinize çok yakışacak. Facebook güzel aşk kapak resimleri arayanlar birbirinden değişik ve farklı kapak fotoğraflarını görmeden kararını vermesinler ve bence bunları kullansınlar. Aşk kapak fotoğrafları yazılı ve sözleri anlamlı olduğu için çok ama çok hoşunuza gidecek.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica