Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs 1919 da Atatürk nereye gitti

19 mayıs 1919 da Atatürk nereye gitti

Tarihimizde en önemli anlardan birisi Atatürk’ün 19 mayıs 1919 yılında Samsun’a çıkmasıdır. Bandırma vapuru ile Atatürk Samsuna gider ve itilaf devletlerinin işgaline karşı kurtuluş savaşının başladığını beyan eder.

19 mayıs 1919 da atatürk nereye gitti

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs ile ilgili şarkılar19 mayıs ile ilgili şarkılar En güzel on dokuz mayıs şarkılarını gençlerimize armağan etmek istedik. Umarım bu güzel şarkıları ve şiirleri beğenirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.
  • 19 mayıs ile ilgili şiirler19 mayıs ile ilgili şiirler 19 mayıs ile ilgili yazılar ve kompozisyonlardan sonra şimdi ise sizlere çok güzel şiirleri sunmak istiyoruz. En beğenilen 2, 4 kıtalık güzel 19 mayıs şiirlerini inceledik ve yayınladık.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı gösterileri19 mayıs gençlik spor bayramı gösterileri Gösteriler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazlarıdır. En güzel gösterileri, şenlikleri fotoğraf kareleri ile ele aldık ve sizler için inceledik.
  • 19 mayıs ile ilgili anlamlı sözler ve mesajlar19 mayıs ile ilgili anlamlı sözler ve mesajlar 19 mayıs ile ilgili çok güzel sözler ve anlamlı mesajlar bugüne özel olarak sitemizde yer almaya devam etmektedir. Hepinizin 19 mayıs bayramı kutlu olsun.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica