Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs 1919 da Atatürk nereye gitti

19 mayıs 1919 da Atatürk nereye gitti

Tarihimizde en önemli anlardan birisi Atatürk’ün 19 mayıs 1919 yılında Samsun’a çıkmasıdır. Bandırma vapuru ile Atatürk Samsuna gider ve itilaf devletlerinin işgaline karşı kurtuluş savaşının başladığını beyan eder.

19 mayıs 1919 da atatürk nereye gitti

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs ile ilgili şiirler19 mayıs ile ilgili şiirler 19 mayıs ile ilgili yazılar ve kompozisyonlardan sonra şimdi ise sizlere çok güzel şiirleri sunmak istiyoruz. En beğenilen 2, 4 kıtalık güzel 19 mayıs şiirlerini inceledik ve yayınladık.
  • 19 mayıs ile ilgili şarkılar19 mayıs ile ilgili şarkılar En güzel on dokuz mayıs şarkılarını gençlerimize armağan etmek istedik. Umarım bu güzel şarkıları ve şiirleri beğenirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı gösterileri19 mayıs gençlik spor bayramı gösterileri Gösteriler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazlarıdır. En güzel gösterileri, şenlikleri fotoğraf kareleri ile ele aldık ve sizler için inceledik.
  • 19 mayıs Atatürk sözleri19 mayıs Atatürk sözleri Atatürk sözleri bizler için çok değerli ve aynı zamanda yol göstericidir. Atatürk'ün 19 mayıs ile ilgili sarf ettiği cümleleri ve sözleri yayınlıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica