Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs Atatürk sözleri

19 mayıs Atatürk sözleri

Atatürk sözleri bizler için çok değerli ve aynı zamanda yol göstericidir. Atatürk’ün 19 mayıs ile ilgili sarf ettiği cümleleri ve sözleri yayınlıyoruz.

19 mayıs atatürk sözleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce 19 mayıs sadece ülkemizde bilinen bir gençlik bayramı değildir. Aynı zamanda dünyada bilinen bir bayram haline gelmiştir. İngilizcesi: commemoration of Atatürk youth and sports day olarak yazılır.
  • 19 mayıs ile ilgili şiir 2 kıtalık19 mayıs ile ilgili şiir 2 kıtalık Kısa ve 2 kıtalık olan 19 mayıs ile ilgili farklı ve güzel şiirler sayfamızda bulabilirsiniz. Hepsi gurur verici çok güzel 19 mayıs bayramı şiirleridir.
  • 19 mayıs ile ilgili türküler19 mayıs ile ilgili türküler Türküler, şarkılar ve şiirler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazları arasında yer almıştır. Etkinliklerde ve gösterilerde bu harika türküler söylenmektedir.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı ile ilgili mesajlar19 mayıs gençlik spor bayramı ile ilgili mesajlar Gençlik ve spor bayramı kutlamaları ve etkinlikleri devam ederken bizlerde naçizane kutlama mesajlarını siz değerli misafirlerimizle paylaşmak istiyoruz. 19 mayıs mesajları, sözleri ve şiirlerini sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica