Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs gençlik spor bayramı etkinlikleri

19 mayıs gençlik spor bayramı etkinlikleri

En çok sevilen ulusal bayramların başında 19 mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı gelmektedir. Statlarda, okullarda ve pek çok yerde gösterilerle etkinliklerle bu sene kutlanıyor. İşte heyecanla beklediğimiz o görüntüler.

19 MAYIS ATATURK'U ANMA VE GENCLIK VE SPOR BAYRAMI ANKARA'DA TORENLERLE KUTLANDI. 19 MAYIS STADI'NDA GERCEKLESTIRILEN TORENDE OGRENCILER GOSTERILER YAPTI. (ANADOLU AJANSI - HAMZA SAHIN) (20100519)

19 MAYIS ATATURK’U ANMA VE GENCLIK VE SPOR BAYRAMI ANKARA’DA TORENLERLE KUTLANDI. 19 MAYIS STADI’NDA GERCEKLESTIRILEN TORENDE OGRENCILER GOSTERILER YAPTI. (ANADOLU AJANSI – HAMZA SAHIN) (20100519)

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
1Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Anneler günü hediyesi nasıl yapılır?Anneler günü hediyesi nasıl yapılır? El yapımı hediyeler annelerin en çok sevdiği hediye türlerinin başında gelmektedir. Kendi elinizle emek vererek yapmış olduğunuz bu hediyeler onun için çaba sarf ettiğinizi ve onu çok sevdiğinizi anlatmaktadır.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri En renkli anlara ve gösterilere sahne olan bayramların başında 19 mayıs spor gençlik bayramı gelmektedir. Muhteşem resimleri görselleri ve fotoğraflarıyla sizleri baş başa bırakıyorum.
  • Anneler günü sözleri duygusalAnneler günü sözleri duygusal En güzel anneler günü sözlerinin başında duygusal olanları gelmektedir. Duygu ve anlam yüklü olan resimli kısa anlamlı sözleri yayınlıyor ve her birinizin değerli anneler gününü yürekten, içten ve samimiyetle kutluyoruz.
  • Anneler günü sözleri anlamlıAnneler günü sözleri anlamlı Bir anneye verilebilecek en değerli hediyelerin başında ona olan duygu ve düşüncelerinizi sözlerle dile getirmektir. Anlamı yüksek ve etkileyici olan anneler günü sözlerini siz değerli misafirlerimize ve sitemize üye olan arkadaşlarımıza gururla ve heyecanla sunmak istiyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica