Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce

19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce

19 mayıs sadece ülkemizde bilinen bir gençlik bayramı değildir. Aynı zamanda dünyada bilinen bir bayram haline gelmiştir. İngilizcesi: commemoration of Atatürk youth and sports day olarak yazılır.

19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce 2

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs ile ilgili şiir 2 kıtalık19 mayıs ile ilgili şiir 2 kıtalık Kısa ve 2 kıtalık olan 19 mayıs ile ilgili farklı ve güzel şiirler sayfamızda bulabilirsiniz. Hepsi gurur verici çok güzel 19 mayıs bayramı şiirleridir.
  • 19 mayıs ile ilgili şiirler19 mayıs ile ilgili şiirler 19 mayıs ile ilgili yazılar ve kompozisyonlardan sonra şimdi ise sizlere çok güzel şiirleri sunmak istiyoruz. En beğenilen 2, 4 kıtalık güzel 19 mayıs şiirlerini inceledik ve yayınladık.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı kaçıncı yılı19 mayıs gençlik spor bayramı kaçıncı yılı 19 mayıs gençlik spor bayramı her yıl coşku ile kutlanmaktadır. Uzun yıllardan beri kutluyor ve ona sahip çıkıyoruz. Bu sene tam olarak 95. Yıl dönümü kutlanacaktır.
  • emek ve dayanışma günü İngilizcesiemek ve dayanışma günü İngilizcesi Emek ve dayanışma işçi bayramı sadece ülkemizde değil, Dünyada tüm işçiler tarafından kutlanmaktadır. eğer yabancı dostlarınız ve işçi arkadaşlarınız varsa sizlerde onlara İngilizce mesajlar gönderebilirsiniz. emek ve dayanışma günü İngilizcesi '' Labour and Solidarity Day'' olarak yazılır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica