Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs gençlik spor bayramı şiirleri

19 mayıs gençlik spor bayramı şiirleri

19 mayıs gençlik spor bayramı şiirlerini çok beğendim. Kısa uzun, 1,2,3,4 kıtalık şiirleri ve çok daha fazlasını aşağıdan temin edebilirsiniz.

19 mayıs gençlik spor bayramı şiirleri paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • babalar günü ile ilgili şiirlerbabalar günü ile ilgili şiirler Şiirler duygularımızı dile getiren ve anlatmak istediklerimizi kafiyeli ve uyaklı bir şekilde bizlere sunan dizelerdir. Babalar günü ile ilgili çok güzel 1,2,3,4 kısa uzun kıtalık şiirlerden beğendiklerinizi sizlerde ona babalar gününde armağan edebilirsiniz arkadaşlar
  • Ramazan bayramı kaç gün sürerRamazan bayramı kaç gün sürer Otuz günlük oruç ibadetinden sonra ramazan bayramı geldi ve çattı. Her sene olduğu gibi bu sene ramazan bayramı eminim coşkuyla ve azimli kutlanacaktır. Aile bireylerinin bir araya gelmesi, küslerin ve dargınların barışmasına vesile olan ramazan bayramı bulunmas bir nimet ve fırsattır. Çalışan bireylerin ve işçilerimizin ramazan bayramının kaç gün sürdüğünü merak […]
  • 19 mayıs ile ilgili anlamlı sözler ve mesajlar19 mayıs ile ilgili anlamlı sözler ve mesajlar 19 mayıs ile ilgili çok güzel sözler ve anlamlı mesajlar bugüne özel olarak sitemizde yer almaya devam etmektedir. Hepinizin 19 mayıs bayramı kutlu olsun.  
  • 19 mayıs anlamlı mesajları19 mayıs anlamlı mesajları En çok sevilen ve facebookta paylaşılan anlamlı 19 mayıs gençlik spor bayramı mesajlarını oralardan alarak sitemize ekledik ki.. Sizlerde hesaplarınızda ve sayfalarınızda paylaşasınız diye..

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica