Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs mesajları

19 mayıs mesajları

Mesajlar ve sözler 19 bayramının önemini ve değerini bizlere bir kez daha gösterdi. Atatürk eminim bugünkü genlikle gurur duyardı. Cumhuriyet gençlerinin 19 bayramının yürekten kutlar ve onlara başarılar dileriz.

19 mayıs mesajları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
23Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Ramazan bayramı kaç gün sürerRamazan bayramı kaç gün sürer Otuz günlük oruç ibadetinden sonra ramazan bayramı geldi ve çattı. Her sene olduğu gibi bu sene ramazan bayramı eminim coşkuyla ve azimli kutlanacaktır. Aile bireylerinin bir araya gelmesi, küslerin ve dargınların barışmasına vesile olan ramazan bayramı bulunmas bir nimet ve fırsattır. Çalışan bireylerin ve işçilerimizin ramazan bayramının kaç gün sürdüğünü merak […]
  • 19 mayıs ile ilgili anlamlı sözler ve mesajlar19 mayıs ile ilgili anlamlı sözler ve mesajlar 19 mayıs ile ilgili çok güzel sözler ve anlamlı mesajlar bugüne özel olarak sitemizde yer almaya devam etmektedir. Hepinizin 19 mayıs bayramı kutlu olsun.  
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı şiirleri19 mayıs gençlik spor bayramı şiirleri 19 mayıs gençlik spor bayramı şiirlerini çok beğendim. Kısa uzun, 1,2,3,4 kıtalık şiirleri ve çok daha fazlasını aşağıdan temin edebilirsiniz.
  • 19 mayıs anlamlı mesajları19 mayıs anlamlı mesajları En çok sevilen ve facebookta paylaşılan anlamlı 19 mayıs gençlik spor bayramı mesajlarını oralardan alarak sitemize ekledik ki.. Sizlerde hesaplarınızda ve sayfalarınızda paylaşasınız diye..

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica