Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs sözleri

19 mayıs sözleri

19 mayıs gençlik ve spor bayramı sözlerini ve özellikle Atatürk’ün sözlerini siz değerli dostlarla ve misafirlerimizle bu özel bayrama istinaden sitemizde yayınlıyoruz.

19 mayıs sözleri facebookta paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Ramazan bayramı kaç gün sürerRamazan bayramı kaç gün sürer Otuz günlük oruç ibadetinden sonra ramazan bayramı geldi ve çattı. Her sene olduğu gibi bu sene ramazan bayramı eminim coşkuyla ve azimli kutlanacaktır. Aile bireylerinin bir araya gelmesi, küslerin ve dargınların barışmasına vesile olan ramazan bayramı bulunmas bir nimet ve fırsattır. Çalışan bireylerin ve işçilerimizin ramazan bayramının kaç gün sürdüğünü merak […]
  • 19 mayıs kutlamaları19 mayıs kutlamaları 19 mayıs kutlamaları ülkemizin dört bir yanında şenliklerle ve etkinliklerle, gösterilerle devam etmektedir. Bu özel gün ve bayramdan çok güzel kareleri fotoğraflamışlar.
  • En güzel 19 mayıs sözleriEn güzel 19 mayıs sözleri 19 mayıs bayramının en güzel sözlerini ve mesajlarını dile getirdik. Facebookta ve sanal platformlarda sizlerde 19 mayıs spor bayramını bu güzel sözlerle kutlayabilirsiniz.
  • 19 mayıs ile ilgili türküler19 mayıs ile ilgili türküler Türküler, şarkılar ve şiirler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazları arasında yer almıştır. Etkinliklerde ve gösterilerde bu harika türküler söylenmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica