Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 19 mayıs sözleri

19 mayıs sözleri

19 mayıs gençlik ve spor bayramı sözlerini ve özellikle Atatürk’ün sözlerini siz değerli dostlarla ve misafirlerimizle bu özel bayrama istinaden sitemizde yayınlıyoruz.

19 mayıs sözleri facebookta paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En güzel 19 mayıs sözleriEn güzel 19 mayıs sözleri 19 mayıs bayramının en güzel sözlerini ve mesajlarını dile getirdik. Facebookta ve sanal platformlarda sizlerde 19 mayıs spor bayramını bu güzel sözlerle kutlayabilirsiniz.
  • 19 mayıs ile ilgili türküler19 mayıs ile ilgili türküler Türküler, şarkılar ve şiirler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazları arasında yer almıştır. Etkinliklerde ve gösterilerde bu harika türküler söylenmektedir.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu olsun mesajları19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu olsun mesajları 19 bayramınız kutlu olsun mesajlarını değerli genç arkadaşlarımıza ve bu bayramı benimseyen tüm vatandaşlarımıza resimli olarak sunuyoruz.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı  kutlama programı19 mayıs gençlik spor bayramı kutlama programı 19 mayıs gençlik spor bayramı   kutlama programları, etkinlikleri ve gösterileri tüm hızı ile devam ediyor. Bu sene yine coşkulu bir şekilde geçecek gibi görünüyor

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica