rengarenk-iğne-oyaları

Yorum Yapın

Benzer yazılar

  • Saç örgü modelleri nasıl yapılır resimliSaç örgü modelleri nasıl yapılır resimli Saç örgü modelleri nasıl yapılır? Bilmeyen ve öğrenmek isteyenler için resimli aşamalı olarak yayınladık. Artık herkes saç örgüsü yapabilecek.
  • Berat kandilinde neler yapılırBerat kandilinde neler yapılır Berat kandilinde elinizden geldiğince 5 vakit namazlarınızı kılmaya gayret ediniz. Sabah namazı en önemli namazdır. Berat kandili sabahında kılınmalıdır. Aynı şekilde yatsı namazı ve ondan sonra 100 rekatlık berat kanili namazınızı kılınız. Oruç tutunuz. Ayrıca 1 günlük kaza namazı kılabilirsiniz. Kuran okuyabilirsiniz. Ölmüşlerin ruhuna fatiha gönderebilirsiniz. Tesbihat […]
  • Mina dağı resimleriMina dağı resimleri Mina dağı hz. İbrahim ve oğlu İsmail'in sınandığı önemli bir dağdır. Resimlerini haliyle sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur.
  • Uzun hırka örnekleri yeni 2015Uzun hırka örnekleri yeni 2015 Örgüden yapılan uzun hırka modelleri biraz zor diyebilirim ama buna değeceğini ve özellikle kış aylarında sizleri koruyacağını söyleyebilirim.

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Yorum Yapın

loading...
Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica