rengarenk-iğne-oyaları

Yorum Yapın

Benzer yazılar

  • Anneler günü güzel sözlerAnneler günü güzel sözler Bir anneye verilebilecek en güzel hediyelerin başında güzel sözler söylemek geliyor. Annenizle paylaşabileceğiniz ve duygularınızı dile getirebileceğiniz en duygusal içten mesajlar ve sözler karşınızda.
  • 2015 Derya baykal motif modelleri2015 Derya baykal motif modelleri Deryalı günlerde işlenen ve örülen motif modellerini siz değerli misafirlerimiz için özel olarak bir araya getirdik.
  • 3 mayıs Türkçülük günü sözleri3 mayıs Türkçülük günü sözleri Türkçülük günü için paylaşılabilecek en güzel ve özel sözleri siz değerli dostlarımıza sunmak istedik. Umarım beğenirsiniz.
  • Kabe örtüsü değişirkenKabe örtüsü değişirken Kabe örtüsü aslında her yıl değişmektedir. bir ara yanlış hatırlamıyorsam eğer, Ülkemizden yaptırıyorlardı. Şimdi bu güzelim özel işlemeli Kabe örtüsünü nerede yaptırıyorlar bende çok merak ediyorum fakat asıl merak konusu Kabe örtüsü nasıl değişiyor? Değişirkenki resimleri ve fotoğraflarını siz değerli kardeşlerimle paylaşıyorum.
  • Çanakkale savaşı ile ilgili görsellerÇanakkale savaşı ile ilgili görseller Çanakkale savaşı görüntülerine sizlerde tanıklık edeceksiniz. Biz Türklerin tarihinde en önemli savaşlar arasında yerini almıştır. Çanakkale savaşı ile ilgili görsel ve fotoğrafları ele aldık.

Yorum Yapın

loading...
Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica