Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2013 Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

2013 Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarları en çok tercih edilen örgü örnekleri arasında yerini alır. İster çeyizlik dilerseniz evinizde kullanmak üzere bu güzel halkalı havlu kenarı örneklerinden örebilirsiniz. İnsana biraz zorluk vermesine rağmen zevkli bir iştir havlu kenarları. İşiniz bittiği zaman ne kadar güzel bir halkalı havlu kenarı ördüğünüze siz bile şaşıracaksınız.

havlu-kenari-modelleri-28

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2013 halkalı havlu kenarı örnekleri2013 halkalı havlu kenarı örnekleri Sevgili ve saygıdeğer bayanlar bugün sizlere 2013 halkalı havlu kenarı örneklerini göstereceğim. Yapılışı gayet zevkli olan bu havlu kenarları halka ile yapılmaktadır ve son derece kullanışlı olup evinize şıklık katmaktadır. Malzemelerinizi ve gerekli olan araçlarını toplayın ve yapmaya başlayın.    
  • 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri Kış aylarında büyüklerimiz hep tığ işi örgü işleri ile uğraşırlardı. Günümüzde örgü el işlerine olan ilgi azalmasına rağmen genç kızların bu işe biraz hevesli olduğunu görmek, gelenek ve kültürümüzü yaşatmak açısından çok iyi bir şey. Tığ işleri ile boncuklu havlu kenarı yapmak isteyen hanımlar 2013 örneklere bayılacaklar.
  • 2015 Banyo lif modelleri2015 Banyo lif modelleri Banyolar için örüle her ne kadar çeyizler için özenerek örülmemesine rağmen arada yine böyle emek verilerek yapılan modelleri görmekteyiz.
  • İğne Oyası Modelleri 2013İğne Oyası Modelleri 2013 İğne oyası modelleri yeni görüntüleri ile insanın dikkatini çekmeyi başarıyor. 2013 yılında gerçekten çok güzel iğne oyaları var. Bu örnekleri seven hanımlarımız bunları eminim özenerek yapacaklardır. Marifetli eller tarafından büyük emek verilerek sizlere sunulan birbirinden güzel 2013 yeni iğne oyaları  

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica