Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2013 Yeni Oya Örnekleri

2013 Yeni Oya Örnekleri

2013 yılında örülen yeni oya örneklerini araştırdık ve aralarında çok güzel oyaların olduğunu gördük. Hepsini tek tek açmak yerine bir çatı altında siz kadinlopedi.com ziyaretçilerine sunmak istedik.

Değerli bayanlar için 2013 yeni el işi oya örneklerini yayınlıyoruz. yapacak olan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyoruz.

2013 yeni oya modelleri1

 

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Çeyizlik OyalarÇeyizlik Oyalar Anneler genç kızlarınızın çeyizlerine güzel bir oya modeli örmek istiyorsanız sizlerle paylaştığımız bu örneklere mutlaka bakmalısınız. Çünkü 2014 yılında en çok yapılan modelleri sizlerle paylaştık. En yeni ve en güzel modelleri burada bulabilirsiniz. O zaman gelin hep beraber çeyizlik oyalara bakalım ve seçmiş olduğunuz örneği hemen işlemeye […]
  • firkete işi havlu kenarı yapılışı örnekleri ve modelleri 2013firkete işi havlu kenarı yapılışı örnekleri ve modelleri 2013 Tığ işlerine önem veren bayanlar için çok güzel firkete işi havlu kenarları var burada. Şimdi karşınıza birazdan firkete işi el emeği havlu kenarı modelleri gelecek. Hepsini çok seveceksiniz. İlk modeli ben çok sevdim harika ve birbirinden göz nuru olan havlu kenarları var. Hoş görünen göze güzel gelen firkete işi havlu kenarı çeşitlerine beraber göz atalım […]
  • 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri Kış aylarında büyüklerimiz hep tığ işi örgü işleri ile uğraşırlardı. Günümüzde örgü el işlerine olan ilgi azalmasına rağmen genç kızların bu işe biraz hevesli olduğunu görmek, gelenek ve kültürümüzü yaşatmak açısından çok iyi bir şey. Tığ işleri ile boncuklu havlu kenarı yapmak isteyen hanımlar 2013 örneklere bayılacaklar.
  • 2013 Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları2013 Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları İğne oyası ile yapabileceğiniz çok el işi örnekleri vardır. Bunlar; namaz kenarları ve baş örtüleri çember oyalarını süslene ve havlu kenarlarıdır. İşte en güzel 2013 iğne oyası yazma kenarları örneklerini sizler için derledik. Umarım hoşunuza gidecektir. İncelemeniz için resimleri aşağıya ekledik.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica