Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2014 Lif Örnekleri

2014 Lif Örnekleri

Eğer örgü örmeyi seviyorsanız ve çeyizlik için lif modelleri arıyorsanız bayanlarn doğru yerdesiniz demektir. Çünkü burada birbirinden güzel ve farklı olan her türlü lif çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Lif modellerinde uzun , kare , parçalı , hayvan desenli , işmeli ve hediyelik lifler olarak sınıflandırabiliriz.

Bizde bu makalemizde 2014 yılına özel olarak seçilmiş lif modellerini paylaştık. Lif yapmak isteyen bayanlar varsa buradan bakarak yapabilirler.  Burada bulunan lifler çok kolay bir şekilde yapılıyor. İster çeyizlik , ister banyo , isterseniz de hediyelik lifler yapın karar sizlerin.

Çocuklarınız içinde hayvan desenli lifler deneyebilirsiniz. Onları banyo yaptırırken güzel bir lif ile keseleyin emin olun çocuklarınız çok mutlu olacakdır. Örmesi kolay olan bu lif modelleri sayesinde kendinizi örgüde geliştirebilirsiniz.

altıgen lif örneği

Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız ve genç kızlarınızın çeyizlerine lif koyacaksanız o zaman internetten kısa bir araştırma yaparsanız ıucu lifler bulabilirsiniz ve satın alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest5Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dantel Perde Ucu ÖrnekleriDantel Perde Ucu Örnekleri Günümüzde birçok şekilde insanlar kendilerini geliştirme isteği içerisinde olmakta ve bunun için farklı şeyler öğrenip uygulama olanağı elde ederler. Bu konuda ise en çok yardımcı olan araçlardan birisi kuşkusuz teknolojik gelişmelerdir. Bugün bilginin rahatlık ile paylaşılmasından dolayı insanlar zahmet etmeden birçok konuda bilgi sahibi olabilme şansını elde ederler. Son zamanlarda […]
  • Gelin güzel bir yazma oyası modeli yapalmGelin güzel bir yazma oyası modeli yapalm Muğlada oturan melek ablamın göndermiş olduğu bu yazma oyası modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu modeli özenerek yapmıştır ve el emeği bir örnektir. Şimdi ona buradan teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık canım arkadaşım. Gerçekten modelimiz çok güzel görünüyor. Aynısını bende yapmak isitiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Dantel işi ile aram yok. Ama hoşuma gittiği için netten […]
  • 2014 Çizme Modelleri2014 Çizme Modelleri Merhaba arkadaşlar bu konuyu özellikle genç kızlar için açtım. 2014 yılına özel olarak tasarlanan çime modelleri sizlerle olacak. O zaman gelin çizmelere daha yakından bakalım.
  • Uzun Lif Modelleri ve YapılışıUzun Lif Modelleri ve Yapılışı Lif modelleri bizim için çok önemlidir. Çünkü hem banyoların vazgeçilmezi , hem de genç kızların çeyizleri için. Bizde netten özel olarak bulduğumuz ve örülmeside çok basit olan uzun lifleri bulduk sizlere. İsterseniz de bu lif modellerini hediyelik olarak da örebilirsiniz karar sizlerin. O zaman 2014 yılına özel oaln uzun liflere gelin göz atalım.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica