Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2015 Lif modelleri yeni

2015 Lif modelleri yeni

Yeni lif modelleri emekle ve özenle örülmüşlerdir. Aşağıda yer alan örnekleri incelediğiniz zaman ne demek istediğimi net olarak anlayacaksınız.

Lif Modelleri Çilekli Lif Nasıl Örülüyor 1 Lif Modelleri Çilekli Lif Nasıl Örülüyor 2 Lif Modelleri Çilekli Lif Nasıl Örülüyor 3 Lif Modelleri Çilekli Lif Nasıl Örülüyor

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
13Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En güzel örgü lif modelleri 2015En güzel örgü lif modelleri 2015 En güzel örgü lifleri sizlerle paylaşacağımıza dair söz verdik ve sözümüzü tutarak yeni güzel 2015 lif örneklerini yayınladık
  • En yeni lif modelleri 2014 – 2015En yeni lif modelleri 2014 – 2015 Kıyafet ve elbise modasında olduğu gibi  örgü alanında yine çok değişik el yapımı ürünlerin olduğunu görüyoruz. Bu sezon 2014 ve 2015 yılı için örülen çok güzel lif modellerinin olduğunu görmekteyiz. Bu liflere bayılacaksınız.
  • Farklı Ve Değişik Fiyonklu İğne Oyası ÖrnekleriFarklı Ve Değişik Fiyonklu İğne Oyası Örnekleri El işi ile uğraşan hanımların tığ örneklerini çok sevdiklerini ve özenle yaptıklarımı net olarak görebiliyoruz. Bugün kadinlopedi.com ekibi olarak sizlere farklı ve değişik olan fiyonklu iğne oyalarını sunmak istedik. Beğenen hanımlar tığları ellerine alsınlar ve aşağıda yer alan galeride seçtikleri fiyonklu iğne oyalarını yapmaya başlasınlar.  
  • Değişik örgü lif örneğiDeğişik örgü lif örneği Gulllbahcesi.blogspot.com blogundan yurdagül hanımefendinin yapmış olduğu bu güzel ve değişik yapılışı kolay olan lif örneğini sizlerle paylaşıyorum. Açıklamasını yukarıda yazmış olduğum kendi sitesinden inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica