Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2015 motifli yatak örtüsü modelleri

2015 motifli yatak örtüsü modelleri

Yatak örtülerini güzelleştiren ve onları farklı bir model haline getiren kuşkusuz üzerinde yer alan el emeği motif örnekleridir.

derya baykal motifli yatak örtüsü

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Güllü sehpa örtüsü örnekleri 2015Güllü sehpa örtüsü örnekleri 2015 Dantel sehpa örtülerinde motif olarak genelde çiçekler kullanılmaktadır. Burada yer alan modelde gül kullanılmış ve çok şık olmuş.
  • brezilya nakışı tepsi örtüsü modelleri 2015brezilya nakışı tepsi örtüsü modelleri 2015 Brezilya nakışı tekniği ile hanımlarımız çok modern ve şık dantel tepsi modelleri örmektedir. Burada yer alan modeller onlara ilham verecektir.
  • Dantel örtü örnekleri son 2015Dantel örtü örnekleri son 2015 Son model el emeği dantel örtü modelleri görücüye çıktı. Örnekleri çok beğendiğimi ve kısa sürede öreceğimi belirtmek isterim.
  • En güzel havlu kenarları En güzel havlu kenarları Hanımlar evlerinde boş zamanlarında el işleri ile uğraşmaya bayılırlar. Havlu kenarı örnekleri onların en çok sevdiği ve değer verdiği işlemelerden birisidir.  Genç kızlar çeyizlerini güzelleştirmek ve zenginleştirmek için genelde en güzel ve özel havlu kenarı modellerini tercih etmektedirler. Evinizdeki havlular işlenmemiş ve düz görünümlü ise, sizlerde burada paylaştığımız havlu […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica