Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2015 motifli yatak örtüsü modelleri

2015 motifli yatak örtüsü modelleri

Yatak örtülerini güzelleştiren ve onları farklı bir model haline getiren kuşkusuz üzerinde yer alan el emeği motif örnekleridir.

derya baykal motifli yatak örtüsü

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Güllü sehpa örtüsü örnekleri 2015Güllü sehpa örtüsü örnekleri 2015 Dantel sehpa örtülerinde motif olarak genelde çiçekler kullanılmaktadır. Burada yer alan modelde gül kullanılmış ve çok şık olmuş.
  • brezilya nakışı tepsi örtüsü modelleri 2015brezilya nakışı tepsi örtüsü modelleri 2015 Brezilya nakışı tekniği ile hanımlarımız çok modern ve şık dantel tepsi modelleri örmektedir. Burada yer alan modeller onlara ilham verecektir.
  • Dantel örtü örnekleri son 2015Dantel örtü örnekleri son 2015 Son model el emeği dantel örtü modelleri görücüye çıktı. Örnekleri çok beğendiğimi ve kısa sürede öreceğimi belirtmek isterim.
  • Örgü bebek şapka modelleriÖrgü bebek şapka modelleri Bebeklerin saçları az olduğundan dolayı biz yetişkinlere göre daha çabuk üşümektedir. Soğukların etkilerinden korumak için bebeklerinize özellikle örgüden yünle yapılan şapka ve berelerden mutlaka örünüz. Yavrucaklarımıza sahip çıkalım ve onların değerini bilelim. Çoğu anneleri görüyorum soğuk havalarda çocuğunun başı açık o şekilde dışarıya çıkarıyor. Bebeklerimiz içi bu kış […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica