Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // 2015 regaib kandili mesajları

2015 regaib kandili mesajları

2015 yeni regaip kandili için mesajları ve sözleri sayfamızda bulabilir, beğendiklerinizi sevdiğiniz insanlarla sizlerde paylaşabilirsiniz. 23 nisan perşembe günü regaib kandili kutlanacaktır bilginize.

regaib kandili mesajları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Burun kanaması orucu bozar mıBurun kanaması orucu bozar mı Burnum kanaması orucu bozmaz fakat genze giden kan yutulursa ve mideye giderse oruç bozulur. Kaza etmeniz gerekmektedir.
  • Sahurda hangi vakte kadar yemek yenirSahurda hangi vakte kadar yemek yenir Sabah namazına kadar istediğinizi yiyebilirsiniz. Sabah ezanı okunduktan sonra imsak vakti gelir ve sahur sona erer.
  • Ağzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor muAğzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor mu Balgam ve tükürük yutmak orucu bozar mı? Bir çok arkadaşımız bu sorunun cevabını merak etmektedir. Balgam ve tükürük yutmakla oruç bozulmaz.
  • Oruç ne zaman başlıyor ne zaman bitiyorOruç ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor Ramazan ayı ne zaman başlıyor 2015? Oruç tutmaya ne zaman başlayacağız diyenler için başlangıç ve bitiş tarihlerini sunmak istedik. Ramazan ayı başlangıç tarihi: 18 Haziran 2015 Perşembe günündedir. Bitiş tarihi ise 16 temmuz arafe günü 17 temmuz ise Ramazan bayramının 1. Günüdür.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica