Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2015 Rengarenk bebek battaniyesi modelleri

2015 Rengarenk bebek battaniyesi modelleri

Bebek battaniyesi dediğin biraz farklı renklerle örülmektedir. Ne kadar çok motif ve renkli ip kullanırsak o kadar güzel olur diye düşünüyorum.

Rengarenk bebek battaniyesi modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Gelin damat lif örnekleri 2015 yeniGelin damat lif örnekleri 2015 yeni Damat ve gelinin bir arada motif olarak kullanıldığı anlamlı lif modelleri hediyelik, çeyizlik ve banyolar için örülebilmektedir. Yeni modellerinde genellikle sakallı ip kullanılmaktadır. Siz nasıl istiyorsanız gelin damat lifini o şekilde örebilirsiniz.
  • 2014 Etamin örnekleri2014 Etamin örnekleri Etamin sayesinde evlerimizde çok güzel dekorlar oluşturabiliyoruz. Örneğim mutfağınız için çok harika takımlar yada namaz kılanlar kendisi için seccadeler işleyebilirler. Duvarlar için panolar yatak odanız için ise son derece şık örtüleri etaminler sayesinde işleyerek farklı ürünler oluşturabilirsiniz. Etamin işlemenin sınırı yok istediğiniz şekillerde tarzlarda ve en önemlisi […]
  • Civcivli lif modelleri ve örnekleri 2015Civcivli lif modelleri ve örnekleri 2015 Dünyanın en tatlı hayvanlarından birisi civcivlerdir. Bu şirin hayvanları motif olarak sizlerde örgü liflerinize işleyebilirsiniz.
  • 2015 En güzel motif modelleri2015 En güzel motif modelleri En güzel örgü motif örneklerini sizler için bir araya getirdik. Motif modelleriyle örgülerinize harika tasarımlar kavuşturacaksınız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica