Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2015 son yeni sezon havlu kenarı örnekleri

2015 son yeni sezon havlu kenarı örnekleri

Yeni sezon son havlu kenarı modellerini çeşitleriyle karşınıza getirdik. Modeller emek verilerek örüldüğü için çok hoş görünüyorlar.

derya baykl Son Havlu Kenarı Örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Lif modelleri yeni 2015Lif modelleri yeni 2015 Lifler sadece tek bir yöntemle değil, birden fazla teknikle örülmektedir. İşinize nasıl geliyorsa sizin için kolay olan hangisi ise lif örneklerinizi ona göre örebilirsiniz. Tığ işi, şiş ile kasnak ve çivi işi ile lif örmenin çok farklı yolları vardır. Model olarak kafanızda hala lif örneğiniz netlik kazanmadıysa bu yıl birbirinden farklı lif örnekleri görücüye çıktı. Bizlerde bu güzel […]
  • Örgü lif modelleri son 2015Örgü lif modelleri son 2015 Son model lif örneklerini burada bulabilir ve beğendiklerinizi örebilirsiniz. Yeni örgü lifleri buyurun inceleyiniz.
  • Örgü bere modelleri son 2015Örgü bere modelleri son 2015 En son yeni moda örgü bere modellerini yayınlamaya devam ediyoruz. Modeller arasında göze hitap eden çeşitler vardır.
  • 2015 son çeyizlik lif modelleri2015 son çeyizlik lif modelleri Son model lif örnekleri çeyizler için örülmüştür. İsteyenler illaki çeyizlerine örmeyebilirler, banyolar için örülebilir..

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica