Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2015 Yıldız desenli dantel modeli ve örneği

2015 Yıldız desenli dantel modeli ve örneği

Yıldız deseninin dantellere çok yakıştığını sizlere özellikle belirtmem gerekiyor. Aşağıda zaten ne demek istediğimi net olarak görebileceksiniz.

Yıldız desenli dantel modeli ve örneği 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 Lif modelleri yeni2015 Lif modelleri yeni Yeni lif modelleri emekle ve özenle örülmüşlerdir. Aşağıda yer alan örnekleri incelediğiniz zaman ne demek istediğimi net olarak anlayacaksınız.
  • örgü bardak kılıfı modelleriörgü bardak kılıfı modelleri Örgü bardak kılıflarının hepside birbirinden güzel. Emek verilmiş ve büyük bir incelikle yapılmış olduğunu resimlerden net bir şekilde görebiliyoruz. örgü bardak kılıfı yapımı  ile ilgili detaylı ve anlatımlı bir açıklamamız şu an için üzülerek söylüyorum ki maalesef yok ama resimlere bakarak sizlerde farklı bir şeyler yapabilirsiniz örneğin kalpli bardak kılıfı  örebilirsiniz. Gayet […]
  • Resimli anlatımlı lif modeliResimli anlatımlı lif modeli Resimli aşamalarla lifin nasıl örüldüğü açık ve net bir şekilde anlatılıyor. Yapılışı kolay ve çok güzel olan bu lif örneğini boş zamanlarınızda örebilirsiniz. Bu tarz kolay açıklamalı lif örneklerini buldukça paylaşmaya devam edeceğim.
  • Farklı Ve Değişik Fiyonklu İğne Oyası ÖrnekleriFarklı Ve Değişik Fiyonklu İğne Oyası Örnekleri El işi ile uğraşan hanımların tığ örneklerini çok sevdiklerini ve özenle yaptıklarımı net olarak görebiliyoruz. Bugün kadinlopedi.com ekibi olarak sizlere farklı ve değişik olan fiyonklu iğne oyalarını sunmak istedik. Beğenen hanımlar tığları ellerine alsınlar ve aşağıda yer alan galeride seçtikleri fiyonklu iğne oyalarını yapmaya başlasınlar.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica