Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // 2016 Dantel mutfak peçetesi modelleri

2016 Dantel mutfak peçetesi modelleri

Mutfak dantel peçeteler örülüşleri kolay olan modellerdir. Aşağıda yer alan örnekleri inceleyerek sizlerde aynılarını örebilirsiniz.

2015 Mutfak Peçetesi Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2016 Dantel mutfak takımları ve perde modelleri2016 Dantel mutfak takımları ve perde modelleri Dantelden çok güzel mutfak takımı örnekleri ve çeşitli perde modelleri örülebilmektedir. İşte bir kaç modeli sizlerle paylaşıyorum.
  • evde yılbaşı süsleri nasıl yapılırevde yılbaşı süsleri nasıl yapılır Yeni yıl yaklaştıkça içimizi ayrı bir heyecan ve mutluluk satmaktadır. Hazırlıklar bütün evlerde alen acele tatlı bir telaş ile devam etmektedir. Evleri yılbaşı gününde süslemenin en kolay yolu yılbaşı ağacı satın almaktır. İş sadece satın almakla bitmiyor. Birde bu ağacı süslemek lazım. İşte en önemli noktalardan birisi bu olsa gerek. Güzel bir yeni yıl ağacına sahip olmak […]
  • yılbaşı ağacı süsleri yapımıyılbaşı ağacı süsleri yapımı Yılbaşı ağaçlarımızı klasik görünümünden arındırıp, onları daha gösterişli ve farklı bir hale getirebiliriz. Bunun için bugün sizlere netten bulduğumuz en eğlenceli yılbaşı ağacı süslemelerini ve yapılışlarını görsellerle göstereceğiz. Yılbaşı ağacını farklılaştıran en önemli detaylardan birisi aydınlatmadır. Renkli lambalarla ağacın en tepesinden aşağısına kadar bu lambaları […]
  • Mutfak perdesi modelleri 2015Mutfak perdesi modelleri 2015 Mutfağınızda yer alan eski perdenizden eğer sıkıldıysanız sizlerde bu yeni modellerden hemen örebilir ve yeniliğe yelken açabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica