Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri

2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri

Hem dantel hem keten ile muazzam bir fiskos örtüsü modeli ortaya çıkmış. Modeller özenle örüldükleri için farkını ortaya koymaktadır.

2017 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Renkli ve farklı değişik örgü örneklerine hayran kalacaksınızRenkli ve farklı değişik örgü örneklerine hayran kalacaksınız Hanımlar bugün sizlere en şık birbirinden güzel ve çok şeker örgü modelleri ile sizlerleyim. birbirinden renkli rengarenk örgü modellerini görünce insanın içi açılıyor. birde örgü örerken kullandığımız rengarenk iplikleri örülmüş düşündüğümüzde daha çok güzel modeller göz önüne geliyor. birbirlerine uyumlu olan renkleri denk getirdiğimizde daha çok güzel modeller ortaya çıkıyor. eğer […]
  • Dantel tepsi örtüsü örnekleri 2016Dantel tepsi örtüsü örnekleri 2016 Tepsi örtülerinin desenleri dantel motifleri ile yapılmış ve ortaya çok yeni ve daha önce görmediğimiz modeller çıkmış.
  • Çeyizlik Lif Modelleri FacebookÇeyizlik Lif Modelleri Facebook Çeyizlik lif modelleri facebook paylaşımları sizlerin çok daha sağlıklı bir lif model yapımına geçiş yapmanızı sağlayacaktır. Ki lif yapımı emek ve zahmet gerektiren bir şeydir. Bu sebepten de emeklerinizin karşılığını alabilmeniz için mutlaka mevcut örnek ve yapılış biçimlerini araştırmalarınız içerisine katmalısınız . Sosyal medya da çeyizlik lif modelleri facebook paylaşımları […]
  • Dantel masa örtüsü örneği 2015Dantel masa örtüsü örneği 2015 Harika bir dantel masa örtüsü modelini size göstermek istiyorum. Örnek hem yeni hem 2015 model olduğu için beğeneceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica