Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // 2016 İki renkli dantel tepsi örtüsü modelleri

2016 İki renkli dantel tepsi örtüsü modelleri

Dantel tepsi modellerinde iki renk kullanımı çok önemlidir. Sade beyaz dantellerin yanı sıra renkli modelleri deneyebilirsiniz.

İki renkli dantel tepsi örtüsü modelleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İki renkli bir sehpa örtüsü modelleri 2015İki renkli bir sehpa örtüsü modelleri 2015 Sehpa örtülerinizi iki renkten örerek sade beyaz dantel örtülerinden çok daha güzel ve modern bir örtü elde edebilirsiniz.
  • Dantel masa örtüsü örnekleri 2015Dantel masa örtüsü örnekleri 2015 Dantel masa örtüleri motifli ve işlemeli olduğu zaman çok daha güzel ve özel oluyorlar ki yeni modellerde bunu fazlası ile görüyoruz.
  • dantel masa örtüsü modelleridantel masa örtüsü modelleri Dantel işlemeler kolay yapılan uğraşılar değildir. Emek verilerek yapılmaktadır.  Bu işle uğraşan ev hanımlarımız dantel mas örtülerini kesinlikle çok beğenecekler ve hemen yapmaya karar vereceklerdir. Motifleri ve desenleri ile çeşitli dantel masa örtüleri arasında fiskoslar, sehpalar için olan modellerinin yanı sıra kare ve yuvarlak olanları çok güzel […]
  • Kurdela işi masa örtüsü örnekleri 2016Kurdela işi masa örtüsü örnekleri 2016 Kurdele işinden birbirinden güzel dantel masa örtüleri ve çeşitleri örülmektedir. Örmek isteyenler için çok şık örnekler burada.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica