Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // 23 nisan çocuk bayramı ne zaman başlar

23 nisan çocuk bayramı ne zaman başlar

Her sene ayın 23.de başlar ve 1 gün devam eder. O gün resmi tatil olarak ilan edilir. Bu sene 23 nisan 2015 perşembe günü kutlanacaktır.

23 nisan çocuk bayramı ne zaman başlar 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan ile ilgili yazı23 nisan ile ilgili yazı 23 nisan Atatürk tarafından Türkiye ve dünya çocuklarına armağan edilen bir bayramdır. Her sene çok farklı gösterilerle ve etkinliklerle kutlanmaktadır. Ulusal bayramlarımızın başında gelir ve bugün resmi tatil ilan edilir. 23 nisan 1920 TBMM'nin açılış yılıyla aynı güne denk gelmektedir. Çocukların değerini bilmek onlara sevgi göstermek hatırlamak 23 nisan vesilesi ile olmaktadır. […]
  • Yirmi üç nisan şiirleri uzun ve kısaYirmi üç nisan şiirleri uzun ve kısa Uzun ve kısa olan en güzel 23 nisan şiirlerini resimli olarak bir araya getirdik. 2, 3 , 4 ,5 kıtalık şiirleri 1. Sınıflar 2.3. Sınıflar ezberleyebilirler. Ben açıkçası şiirleri çok beğendim. Sizlerde beğeneceksiniz.
  • Yirmi üç nisan şiirleri 1. SınıfYirmi üç nisan şiirleri 1. Sınıf Birinci sınıfa gidenlerin rahatlıkla ezberleyebileceği 23 nisan şiirlerini bir araya getirdik. Kıtaları az olduğundan dolayı. 23 nisan şiirlerini 1. Sınıflar kolayca ezberleyeceklerdir.
  • 23 nisan oyunları23 nisan oyunları Çocukların en çok sevdiği bayramlardan birisi yirmi üç nisan bayramıdır. Bu özel günde etkinlikler gösteriler ve turlar düzenlendiği gibi aynı zamanda 23 nisana özel oyunlar oynanmaktadır

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica