Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // 23 nisan etkinlikleri

23 nisan etkinlikleri

23 nisanda çok güzel etkinlikler yapılmaktadır. Ülkemizde ve Kıbrıs’ta coşku ile kutlanan yirmi üç nisan çocuk bayramının etkinliklerini sizlere renkli ve resimli olarak sunuyoruz. Aşağıdan etkinlikleri resimli olarak inceleyebilirsiniz.

2015 23 nisan etkinlikleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
244Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan çocuk bayramı niçin kutlanır?23 nisan çocuk bayramı niçin kutlanır? Çocuklar için kutlanır. Atatürk çocuklara bu bayramı armağan etmiş ve ulusal bir bayram haline gelmiştir. Çocuklara ola değer ve önem bu bayramla daha fazla ön plana çıkmaktadır. Biz büyükler üzerimize düşen görevi ve onlara karşı olan sorumluluğumuzu bu bayram ile daha çok pekiştiririz.
  • En güzel 23 nisan şarkılarıEn güzel 23 nisan şarkıları En güzel 23 nisan şarkılarını resimli ve sözleri ile sayfamızda yer vermek istedik. Ezberlenmesi kolay olan 23 nisan şarkıları sizlerle..
  • 23 nisan gösterileri videoları23 nisan gösterileri videoları Yirmi üç nisanda ülke genelinde çok güzel gösteriler düzenlenmektedir. Genelde bu gösteriler okullarda yapılıyor ve çok eğlenceli bir hal alıyor 23 nisan gösterileri youtube ile sende izle! https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NN_oucKvSmg  
  • 23 nisan ile ilgili en güzel şiirler23 nisan ile ilgili en güzel şiirler 23 nisanla ilgili çok güzel şiirleri sizlerle bugüne kadar yayınladık. Şimdi paylaşacağımız yirmi üç nisan şiirleri oldukça yeni ve diğer senelerde paylaştıklarımızdan çok daha güzel.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica