Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 23 nisan gösterileri için kıyafetler elbiseler

23 nisan gösterileri için kıyafetler elbiseler

Yirmi üç nisan hazırlığı içerisinde olan öğretmenlere ve çocuklara bu özel gün etkinliklerinde giyebilecekleri örnek güzel elbise modellerini ve 23 nisan kıyafetlerini göstermek istedik

23 Nisan Kız Çocuk Kıyafet Elbise Kombinleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan ile ilgili çizilmiş resimler23 nisan ile ilgili çizilmiş resimler Yirmi üç nisanda şiir ve resim yarışmaları yapılmaktadır. Bakalım bu sene 23 nisan ile ilgili ne gibi resimler çizmişler. Gelin inceleyelim.
  • 23 nisan şenliği davetiyeleri23 nisan şenliği davetiyeleri 23 nisan şenliğine tüm çocuklar davetlidir : ) onlardan davetiye almaya gerek yok.. Siz değerli büyükler bu davetiyelerle 23 nisan kutlamalarına ve şenliklerine katılabilirsiniz.
  • 23 nisan resim yarışması birincisi23 nisan resim yarışması birincisi 23 nisan resim yarışması birincisi her sene değişmektedir. Bakalım bu sene kim birinci olmuş ve onun yaptığı resim nasıl gelin inceleyelim ve bizlerde yararlanalım.
  • 23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz Bu bayramı kutlamanın pek çok sebebi vardır. Başta çocuklara olan sevgimiz onların ne kadar değerli ve geleceğimizin ışıkları olduğunu kavramak ve daha pek çok neden vardır. Çocuklar bir ülkenin en önemli geleceğidir. Sadece ailesine değil, büyüdüğü zaman devletine ve milletine fayda sağlayacak bireylerdir. Onların öneminim böyle özel bir ulusal bayramla Atatürk vesilesi ile kutluyoruz […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica