Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 23 nisan gösterileri

23 nisan gösterileri

23 nisan gösterileri ve etkinlikleri karşınızda. Tüm çocukların 23 nisan ulusal ve egemenlik bayramını içtenlikle kutlar ve onlara hayatlarında mutlu ve huzurlu yıllar dileriz.

23 nisan gösterileri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan şenliği davetiyeleri23 nisan şenliği davetiyeleri 23 nisan şenliğine tüm çocuklar davetlidir : ) onlardan davetiye almaya gerek yok.. Siz değerli büyükler bu davetiyelerle 23 nisan kutlamalarına ve şenliklerine katılabilirsiniz.
  • 23 nisan ulusal egemenlik bayramı nasıl ilan edildi23 nisan ulusal egemenlik bayramı nasıl ilan edildi Tbmm ( türkiye büyük millet meclisi) 23 nisan 1920 yılında açılmıştır ve bu yıl içerisinde aynı zamanda yirmi üç nisan çocuk bayramı kutlanmaya başlamıştır. Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen tek ulusal bayramdır. İlan edilmesi ve belirlenmesi 27 mayıs 135 yılında kabul edilmiştir. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada kutlanmaktadır.
  • Yirmi üç nisan elbiseleriYirmi üç nisan elbiseleri Bugün 23 nisan yaşasın tüm çocuklar. Gösterilerde ve etkinliklerde giyilen en güzel kıyafet ve elbise modellerini araştırdık. Bu elbiseler gerçekten çok şirin ve sevimli değil mi?
  • 23 nisan şarkıları dinle23 nisan şarkıları dinle 23 nisan için söylenen tüm güzel şarkıları bir araya getirdik. Videolu ve görüntülü olarak yotube'dan almış olduğumuz en güzel 23 nisan şarkılarını sende dinle ve facebookta arkadaşlarınla paylaş!   https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=thUX2-hnviI  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica