Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // 23 nisan kutlama mesajları

23 nisan kutlama mesajları

Artık netten pek çok ulusal ve dini bayramlarımızı sevdiklerimizle paylaşabiliyoruz. 23 nisan kutlama mesajlarını sözlerini uzun kısa ve resimli olarak sizlerde sevdiğiniz çocuklarınızla paylaşabilirsiniz

23 nisan kutlama mesajları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan çocuk bayramı niçin kutlanır?23 nisan çocuk bayramı niçin kutlanır? Çocuklar için kutlanır. Atatürk çocuklara bu bayramı armağan etmiş ve ulusal bir bayram haline gelmiştir. Çocuklara ola değer ve önem bu bayramla daha fazla ön plana çıkmaktadır. Biz büyükler üzerimize düşen görevi ve onlara karşı olan sorumluluğumuzu bu bayram ile daha çok pekiştiririz.
  • 23 nisan çocuk bayramı şiirleri23 nisan çocuk bayramı şiirleri Çocuk bayramı 23 nisanda çok güzel şiirler okunmaktadır. Birbirinden güzel olan 23 nisan şiirlerini sizlerde okumak ve ezberlemek isterseniz aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  • 23 nisan çocuk bayramı ne zaman başlar23 nisan çocuk bayramı ne zaman başlar Her sene ayın 23.de başlar ve 1 gün devam eder. O gün resmi tatil olarak ilan edilir. Bu sene 23 nisan 2015 perşembe günü kutlanacaktır.
  • 23 nisan gösterileri videoları23 nisan gösterileri videoları Yirmi üç nisanda ülke genelinde çok güzel gösteriler düzenlenmektedir. Genelde bu gösteriler okullarda yapılıyor ve çok eğlenceli bir hal alıyor 23 nisan gösterileri youtube ile sende izle! https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NN_oucKvSmg  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica