Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 23 nisan şenliği davetiyesi örnekleri

23 nisan şenliği davetiyesi örnekleri

23 nisan şenliği için davetiye örnekleri arayanlar ve örnek kartlardan yararlanabilirler. Her biri özenle hazırlanmış ve tasarlanmış olan davetiyeler tamda 23 nisana yakışır cinsten

23 nisan şenliği davetiyesi örnekleri 2

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 23 nisan pastel boya çizimleri23 nisan pastel boya çizimleri 1. Ve 2. Sınıf, 3. Ve 4. Sınıflar için en güzel 23 nisan pastal boya çizimlerini bir araya getirdik. Eğer öğretmeniniz size ödev verdiyse yada yarışmaya katılacaksanız bu güzel yirmi üç nisan pastel boya çizimleri tam size göre.
  • 23 nisan şenliği davetiyeleri23 nisan şenliği davetiyeleri 23 nisan şenliğine tüm çocuklar davetlidir : ) onlardan davetiye almaya gerek yok.. Siz değerli büyükler bu davetiyelerle 23 nisan kutlamalarına ve şenliklerine katılabilirsiniz.
  • 23 nisan resim yarışması birincisi23 nisan resim yarışması birincisi 23 nisan resim yarışması birincisi her sene değişmektedir. Bakalım bu sene kim birinci olmuş ve onun yaptığı resim nasıl gelin inceleyelim ve bizlerde yararlanalım.
  • Yirmi üç nisan şiirleri uzun ve kısaYirmi üç nisan şiirleri uzun ve kısa Uzun ve kısa olan en güzel 23 nisan şiirlerini resimli olarak bir araya getirdik. 2, 3 , 4 ,5 kıtalık şiirleri 1. Sınıflar 2.3. Sınıflar ezberleyebilirler. Ben açıkçası şiirleri çok beğendim. Sizlerde beğeneceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica