Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 23 nisan şenliği davetiyesi örnekleri

23 nisan şenliği davetiyesi örnekleri

23 nisan şenliği için davetiye örnekleri arayanlar ve örnek kartlardan yararlanabilirler. Her biri özenle hazırlanmış ve tasarlanmış olan davetiyeler tamda 23 nisana yakışır cinsten

23 nisan şenliği davetiyesi örnekleri 2

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan resim yarışması birincisi23 nisan resim yarışması birincisi 23 nisan resim yarışması birincisi her sene değişmektedir. Bakalım bu sene kim birinci olmuş ve onun yaptığı resim nasıl gelin inceleyelim ve bizlerde yararlanalım.
  • 23 nisan şenliği davetiyeleri23 nisan şenliği davetiyeleri 23 nisan şenliğine tüm çocuklar davetlidir : ) onlardan davetiye almaya gerek yok.. Siz değerli büyükler bu davetiyelerle 23 nisan kutlamalarına ve şenliklerine katılabilirsiniz.
  • 23 nisan pastel boya çizimleri23 nisan pastel boya çizimleri 1. Ve 2. Sınıf, 3. Ve 4. Sınıflar için en güzel 23 nisan pastal boya çizimlerini bir araya getirdik. Eğer öğretmeniniz size ödev verdiyse yada yarışmaya katılacaksanız bu güzel yirmi üç nisan pastel boya çizimleri tam size göre.
  • Yirmi üç nisan şiirleri 2. SınıfYirmi üç nisan şiirleri 2. Sınıf İkinci sınıfa giden kız ve erkek çocuklarının 23 nisan için ezberleyebilecekleri şiirleri bulduk. Şiirler oldukça anlamlı kısa ve ezberlenmesi kısa olan şiirlerdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica