Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz

23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz

Bu bayramı kutlamanın pek çok sebebi vardır. Başta çocuklara olan sevgimiz onların ne kadar değerli ve geleceğimizin ışıkları olduğunu kavramak ve daha pek çok neden vardır. Çocuklar bir ülkenin en önemli geleceğidir. Sadece ailesine değil, büyüdüğü zaman devletine ve milletine fayda sağlayacak bireylerdir. Onların öneminim böyle özel bir ulusal bayramla Atatürk vesilesi ile kutluyoruz çünkü bu bayramı çocuklara ulu önder Mustafa kemal Atatürk armağan etmiştir.

23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan Atatürk sözleri23 nisan Atatürk sözleri 23 Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bir bayramdır. Peki Mustafa kemal Atatürk 23 nisan ile ilgili ne gibi değerli sözler söylemiş ve altını çizmiş. Buyurun inceleyelim.
  • öğretmenler günü şiirleriöğretmenler günü şiirleri 24 kasım öğretmenler gününe özel olarak çok güzel anlamlı etkileyici şiirleri siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Öğretmenler hem yapımcı hem öğreticidir. İnsan haklarını çok iyi bilir ve insanlara her zaman hoşgörü ile yaklaşırlar. Biz öğrenciler saygıyı sevgiyi ve özverili olmalı onlardan öğreniriz. Öğretmen çevreye sahip çıkan inan veren ve insan sevgisiyle dolu […]
  • 23 nisan ile ilgili çizilmiş resimler23 nisan ile ilgili çizilmiş resimler Yirmi üç nisanda şiir ve resim yarışmaları yapılmaktadır. Bakalım bu sene 23 nisan ile ilgili ne gibi resimler çizmişler. Gelin inceleyelim.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı  yazı19 mayıs gençlik spor bayramı yazı Ülkemizde ve KKTC'de her sene 19 mayısta kutlanmaktadır. '' Atatürk'ü' anma gençlik ve spor bayramı'' olarak bilinmektedir. 19 mayıs 1919 yılında Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, Bandırma vapuruyla Samsuna çıkmıştır. İtilaf devletlerinin saldırısına ve işgallerine karşı Kurtuluş savaşının başladığını milletimize duyurmuştur. Atatürk, gençleri ve çocukları çok sever. Bugün gençlerimizi […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica