Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 29 ekim 1923 bayramı şiirleri

29 ekim 1923 bayramı şiirleri

29 ekim 1923 ülkemiz açısından önemli bir gündür. Mecliste ülkemizin yönetim şekli olan ” cumhuriyet” kabul edilmiştir. Bu bayramı anlatan şiirleri okumanızı tavsiye ediyoruz.

29 ekim 1923 bayramı şiirleri face

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 29 ekim cumhuriyet bayramı atatürk fotoğrafları29 ekim cumhuriyet bayramı atatürk fotoğrafları En güzel en karizmatik atatürk fotoğraflarını 29 ekim cumhuriyet bayramına özel olarak sitemizde yayınlamış bulunmaktayız. Umarım bu fotoğrafları hepiniz beğenirsiniz.
  • 29 ekim cumhuriyet bayramı panoları29 ekim cumhuriyet bayramı panoları Bu panoları yaparak okulunuza sizlerde asabilirsiniz. 29 ekim cumhuriyet bayramı için bilindiği üzere bir çok farklı ve güzel panolar yapılmaktadır.
  • 29 ekim şiirleri 3 kıtalık29 ekim şiirleri 3 kıtalık 3 kıtalık şiirleri 29 ekim cumhuriyet bayramına özel olarak sitemizde yayınlamış bulunmaktayız. Özgürlüğü ve hürriyeti anlatan bu şiirlere hayran olacaksınız.
  • 29 ekim şiirleri okul öncesi29 ekim şiirleri okul öncesi Okul öncesinde bu güzel şiirleri çocuklarınıza göstermenizi tavsiye ediyoruz. Çocuklarınıza şimdiden şiir okumasını öğretmeli ve sevdirmelisiniz diye düşünüyorum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica