Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // 3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler

3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler

3 mayıs gününde Türkçülük kutlamaları ve etkinlikleri yapılacak. Bugünü unutmamak için sizlerde internetten ve sosyal medyadan sözlerle paylaşımlarda bulunun.

3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Müzdelife resimleriMüzdelife resimleri Müzdelife, mina'ya 3 mil kadar uzaklıkta bulunmaktadır. Arafat ile mina arasında yer almaktadır. Resimlerini ve fotoğraflarını eminim merak ediyorsunuzdur.
  • 3 mayıs Türkçülük günü facebook3 mayıs Türkçülük günü facebook 3 mayıs Türkçülük günü sadece gerçek hayatta değil, sanal alemde bile kutlanmaktadır. Facebookta herkes çok güzel mesajlar ve sözler yayınlıyorlar.
  • 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık En güzel ve duygu yüklü dizeleri ile milliyetçi damarlarımıza hitap eden 3 kıtalık 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirlerini aşağıdan resimli olarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.
  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili şiirlerCumhuriyet bayramı ile ilgili şiirler En güzel cumhuriyet bayramı ile ilgili 2 - 3 - 4 kıtalık olan şiirleri siz değerli öğrenciler için sitemizde paylaşmak istedik. 29 ekimde bütün okullarda şiirler okunur ve hatta şiir yarışmaları yapılır. Dilerseniz paylaşmış olduğumuz şiirlerden faydalanabilir yada ilham alabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica