Buradasınız : Ana Sayfa // Güzellik // açık kumral saç tonları

açık kumral saç tonları

Son yıllarda açık kumral saç modeli çok revaçta. Eğer sizlerde çok beğendiyseniz hemen seçtiğiniz modeli kuaföre götürüp yaptırın bence sakın kaçırmayın.

açık kumral saç tonları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Katlı perçemli saç kesim modelleriKatlı perçemli saç kesim modelleri Katlı perçemli saç modeli nedir? Nasıl yapılır? Merak eden bayanlar için farklı ama çok güzel olan katlı perçemli saç kesim modellerini ve şekillerini bir araya getirdik. Bir çok bayana çok yakışmakta ve onları güzelleştirmektedir.
  • Kolay Saç Modelleri YapımıKolay Saç Modelleri Yapımı Evde çok basit bir saç modeli yapabilirsiniz. Nasıl mı ? aşağıda eklediğimiz resimlere göre çok kolay saç modeli yapabilirsiniz kendinize.
  • Saç kesim küt modelleri 2015Saç kesim küt modelleri 2015 En yeni bayan küt saç kesim modellerini yayınlamaya devam ediyoruz. Küt saç modelleri bayanların en çok tercih ettiği ve son zamanlarda moda olan bir saç modelidir.
  • Kızıl saç modelleri 2015Kızıl saç modelleri 2015 Kızıl saç eskiden pek fazla tercih edilmezdi ama son 3 yıldır en çok sevilen ve genler tarafından tercih edilen saç rengi arasına girdi. Yeni kızıl saç modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica