Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Ağlamak orucu bozar mı

Ağlamak orucu bozar mı

Ağladığınızda kana gözyaşınız yada ter eğer ağza girmişse bir kaç damla bir şey ise orucunuz bozulmaz. Yoğunluğu fazla ağzı dolduracak kadarsa ve yutulursa orucu bozar.

ağlamak orucu bozar mı twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Miraç kandili duasıMiraç kandili duası Dualar Miraç kandilinde çok önemli ibadetlerin başında gelmektedir. Yüce rabbimizin bizlerden en çok istediği dua etmektir. O dua edenleri çok sever ve Kabul eder. İnşallah Miraç kandilinde edeceğiniz dualar ALLAH tarafından kabul olur. İşte edilebilecek en güzel dualar resimli olarak sayfamızda yer aldı. Her şey gönünüzce olsun kardeşlerim kendinize iyi bakın.
  • Sahurda kaça kadar yemek yenirSahurda kaça kadar yemek yenir Sahurda saat kaça kadar yemek yiyeceğinizi bulunduğunuz işin imsak takviminden öğrenebilirsiniz. Bu saat ve takvim her sene ramazan ayında değişmektedir. Ezan okunduktan sonra hiç bir şey yemeyeceksiniz.
  • miraç kandili hakkında bilgi kısacamiraç kandili hakkında bilgi kısaca Miraç kandilini bir çok arkadaşımız merak ediyor? Nedir nasıl meydana gelmiştir? Hakkında sizlere kısa bilgiler vermek istiyoruz. miraç kandili nedir kısaca özeti; Yüce rabbimizin emri ile Efendimiz Hazreti Muhammed'in Ruhan ve bedenen Burak isimli semavi bir şeye Melek cebrail ile beraber binerek Mekke'de bulunan Mescid–i Haram’dan Kudüs’teki Mescid–i Aksa’ya (Beytü’l–Makdis) kadar […]
  • Regaib kandili anlamı önemi nedir vikipedi kısacaRegaib kandili anlamı önemi nedir vikipedi kısaca Arapça kökenli bir kelime olan regaip, arzu etmek ve istemek anlamlarına gelmektedir. Talep edilen şey yani günümüzde sıkça kullandığımız rağbet etmekle eş değerdir. Dini terim açıklaması olarak ise şöyle belirtelim: recep ayının ilk cuma gecesine regaip kandili denilmektedir. Kandile gecesinde namaz kılınır, oruç tutulur ve sadaka gibi çeşitli ibadetler […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica