Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Ağzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor mu

Ağzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor mu

Balgam ve tükürük yutmak orucu bozar mı? Bir çok arkadaşımız bu sorunun cevabını merak etmektedir. Balgam ve tükürük yutmakla oruç bozulmaz.

Ağzıma balgam geliyor 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Miraç günü oruç tutulurmuMiraç günü oruç tutulurmu Miraç günü geldiği zaman pek çok ibadetler ve dualar ederiz. Bu ibadetlerin başında elbette oruç tutulur. Miraç kandilinde oruç tutulur mu sorusuna verilebilecek en güzel cevap: Evettir ve bu manevi günde tutulan orucun sevabı çok büyüktür. Allah Hepinizin miraç günü orucunu kabul etsin AMİN:
  • Gündüz uyurken ihtilam olunca oruç bozulur mu?Gündüz uyurken ihtilam olunca oruç bozulur mu? Uyurken farkında olmadan ihtilam olunabilir. Bu orucu bozmaz fakat kalktığınız zaman hemen ilk işiniz gusül abdesti almak olsun.
  • Abdest suyu orucu bozar mıAbdest suyu orucu bozar mı Abdest aldım. Ağzımı yıkadım. Ağzımda yaş hissiyatı var.. Orucum bozulur mu? Ağzı yıkadıktan sonra kalan yaşlılık ve tükürük orucu bozmaz.
  • Kusmakla oruç bozulur mu?Kusmakla oruç bozulur mu? Elinde olmayan nedenlerle kusan bir insanın orucu bozulmaz. Bilerek ve isteyerek kusulursa o zaman oruç bozulur.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica