Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Aile haftası etkinlikleri

Aile haftası etkinlikleri

Ülkemizde aile haftası gününde pek çok güzel etkinlikler yapılmaktadır. Ailece katılabileceğiniz etkinliği çok beğenecek ve her sene bu önemli günde sizlerde var olmak için çaba sarf edeceksiniz

Aile haftası etkinlikleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Anneler günü hediyesi nasıl yapılır?Anneler günü hediyesi nasıl yapılır? El yapımı hediyeler annelerin en çok sevdiği hediye türlerinin başında gelmektedir. Kendi elinizle emek vererek yapmış olduğunuz bu hediyeler onun için çaba sarf ettiğinizi ve onu çok sevdiğinizi anlatmaktadır.
  • Aile haftası ile ilgili şiirlerAile haftası ile ilgili şiirler Aile haftası ile ilgili birbirinden güzel şiirleri sizlerle paylaşıyorum. İçerisinde anne, baba, evlat ve pek çok duygu içeren bu şiirleri çok beğeneceksiniz.
  • Aile haftası nedirAile haftası nedir Aile haftası Milli eğitim bakanlığı tarafından her yıl 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Aile olmanın önemini ve değerini bizlere anlatan etkinliklerle ve şenliklerle bu duyguları dile getirdiğimiz özel bir haftadır.
  • Aile haftası ile ilgili sözlerAile haftası ile ilgili sözler İnsanın ailesi gibisi yok değil mi? Herkes bir aile ve yuva kurmak ister ama bu o kadar kolay değildir. Bazı çile ve ceremelere katlanmak gerekir. İşte aile olmayı anlatan en güzel yazılar ve sözler karşınızda.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica