Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Aile haftası hakkında genel bilgi

Aile haftası hakkında genel bilgi

Aile kan bağı, evlenme ve yasal olarak bir düzenin sağlandığı çok özel bir oluşumdur. Genelde aynı evde yaşayan birey ve fertlerden oluşmaktadır. Aile haftası 6 mayısta ülkemizde MEB tarafından kutlanmaktadır. Pek çok ilde etkinlikler yapılarak ailenin önem ve değeri insanlara anlatılır.

2015 Aile haftası hakkında genel bilgi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Aile haftası ne zamanAile haftası ne zaman Aile haftası bahar mevsiminde kutlanmaktadır. Mayısın 6. gününe denk gelmektedir. Aile haftasının değeri ve önemi biz bireyler için çok önemlidir. Aile olmak kadar güzel ne var ki değil mi?
  • Aile haftası nedirAile haftası nedir Aile haftası Milli eğitim bakanlığı tarafından her yıl 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Aile olmanın önemini ve değerini bizlere anlatan etkinliklerle ve şenliklerle bu duyguları dile getirdiğimiz özel bir haftadır.
  • Facebook sözleri komik ve kısaFacebook sözleri komik ve kısa Facebook sözlerinin komik ve aynı zamanda kısa olanlarını araştırdık. Komik sözleri sevenler bence bunları kaçırmasınlar derim.
  • Sevgi sözleri resimliSevgi sözleri resimli Sevgi mesajlarını gönderirken özellikle sevginizi anlatan güzel resimler göndermek iletinizn etkisini arttıran bir özellik olacaktır.Genellikle sevgi sözlerini tek başına göndermek etkilidir.Ancak yanına eklenen ufak bir resimle bu etkiyi daha vurucu hale getirebilirsiniz. Sevgi sözcüğü dediğimizde sadece duygusal ilişki için gönderilen mesajların algılanmaması gerekir.Güzel bir […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica