Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Aile haftası ne zaman

Aile haftası ne zaman

Aile haftası bahar mevsiminde kutlanmaktadır. Mayısın 6. gününe denk gelmektedir. Aile haftasının değeri ve önemi biz bireyler için çok önemlidir. Aile olmak kadar güzel ne var ki değil mi?

aile haftası ne zaman

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Aile haftası hakkında genel bilgiAile haftası hakkında genel bilgi Aile kan bağı, evlenme ve yasal olarak bir düzenin sağlandığı çok özel bir oluşumdur. Genelde aynı evde yaşayan birey ve fertlerden oluşmaktadır. Aile haftası 6 mayısta ülkemizde MEB tarafından kutlanmaktadır. Pek çok ilde etkinlikler yapılarak ailenin önem ve değeri insanlara anlatılır.
  • Aile haftası nedirAile haftası nedir Aile haftası Milli eğitim bakanlığı tarafından her yıl 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Aile olmanın önemini ve değerini bizlere anlatan etkinliklerle ve şenliklerle bu duyguları dile getirdiğimiz özel bir haftadır.
  • öğretmenler günü sözleri kısaöğretmenler günü sözleri kısa Çok güzel ve anlamlı kısa olan öğretmenler günü sözleri ile karşınızdayım. Sözlerime başlamadan önce tüm öğretmenlerimizin be kutlu gününü yürekten anıyor ve onlara selam gönderiyoruz. Eğitim ve öğretim denildiği zaman akla '' öğretmen'' gelmektedir. Bir toplumun kalkınması gelişmesi ve itibar kazanması eğitimden geçmektedir. Bunu bizlere sağlayan öğretmenlerimize sonsuz […]
  • öğretmenler günü karikatürleriöğretmenler günü karikatürleri Kadim değerlerimize günümüzde ne yazık ki sahip çıkılmamakta ve bu durum biz eğiticileri ve öğretmenleri üzmektedir. Günümüzde belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz mesleklerden birisi öğretmenliktir. Bence bu kutlu ve aynı zamanda onurlu olan mesleği her daim yaşatmalı ve 24 kasım öğretmenler günü gibi özel günlerde ona sahip çıkmalıyız. Günümüzde özellikle ülkemizde doğu bölgelerinde […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica