Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Airbus a380 içi cockpit fotoğrafları

Airbus a380 içi cockpit fotoğrafları

Airbus a380 uçağını sanırım sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur. İçinin ve cockpit fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim. Tüm pilot olacak arkadaşlarıma gelsin.

Airbus a380 içi cockpit fotoğrafları resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • emek ve dayanışma günü İngilizcesiemek ve dayanışma günü İngilizcesi Emek ve dayanışma işçi bayramı sadece ülkemizde değil, Dünyada tüm işçiler tarafından kutlanmaktadır. eğer yabancı dostlarınız ve işçi arkadaşlarınız varsa sizlerde onlara İngilizce mesajlar gönderebilirsiniz. emek ve dayanışma günü İngilizcesi '' Labour and Solidarity Day'' olarak yazılır.
  • işçi bayramı 2015işçi bayramı 2015 2015 işçi bayramı 1 mayıs cuma gününe denk gelmektedir. Böylelikle cuma, cumartesi ve pazar günü tüm çalışanlar doyasıya tatil yapabilecekler. işçi bayramı 2014 yılında olduğu gibin yine bu sene 2015 yılında etkinliklerle ve şenliklerle kutlanacaktır.
  • işçi bayramı mesajlarıişçi bayramı mesajları Tüm işçilerin 1 mayıs bayramını yürekten kutluyoruz. En güzel sözlerle ve mesajlarla sizlerde iş arkadaşlarınıza facebooktan gönderiler yapabilirsiniz. Farklı kısa ve öz işçi bayramı mesajları resimli olarak sayfamızda yer almıştır.
  • ASKER SÖZLERİASKER SÖZLERİ Sizler içi en yeni ve en güzel mesajları paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ise asker sözlerine bakacağız. Sayfamızda bulunan damar asker sözleri , en güzel asker mesajlarını sevdikleriniz için facebook veya twitterdan paylaşabilirsiniz. Ben buradan tüm askerlerimize vatan nöbetinde başarılar diliyorum ve allah yardımcınız olsun...

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica