Buradasınız : Ana Sayfa // Ünlüler // alina boz murat bozun neyi

alina boz murat bozun neyi

Alina boz murat bozun kardeşimi soruları eminim çoğunuzun aklına takılmaktadır. Bizlerde cevabı merak edenler için araştırma yaptık. Paramparça dizisinde rol alan Alina boz, Murat boz ile akraba mı? Sizlerde çok merak ettiniz biliyoruz. Hemen cevabı verelim. Soy isim benzerliğinden dolayı gündeme haber olmuş bir konudur. Murat bozla alina bozun herhangi bir akrabalığı bulunmamaktadır.

alina boz_murat boz

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Adını feriha koydum emir sarrafoğlu resimleriAdını feriha koydum emir sarrafoğlu resimleri Adını feriha koydum dizisinde rol alan çağatay ulusoy yani emirin resimlerini ve fotoğraflarını bayan kullanıcılarımız çok merak ediyor. Yakışıklı oyuncunun en güzel resimlerini ve fotoğraflarını bulduk. Kesinlikle beğeneceksiniz!  
  • Ezgi Asaroğlu KimdirEzgi Asaroğlu Kimdir Şimdi sıra geldi Fox Tv ekranlarında yer alan ve çok beğenilen dizisi olan O Hayat Benim dizisinde oynayan ezgi asaroğlunu sizlere tanıtacağız. Arkadaşlar Ezgi Asaroğlu 18 Haziran 1989 tarihinde doğmuştur. Üniversitesini ise İstanbul da okumuştur ve bölümü edebiyat fakültesi antropoloji bölümüdür. Ünlü oyuncumuz ilk deneyimini Bir dilim Aşk dizisinde yapmıştır. Şuanda ise Fox tv […]
  • ceyda gönenç kimdirceyda gönenç kimdir Ceyda Gönenç hayatı kimdir biyografisi ve hakkında kıs bilgiler resimler ve fotoğraflar şimdi karşınıza gelecek  33 yaşında olan uygulayıcı ve yapımcı olarak adını feriha koydum dizisinde çalışmıştır. Son zamanlarda Çağatay ulusoy ile aşk yaşadığı dedikoduları magazin gündemine oturmuştur.  
  • ekin koç ( Tilki)  sana bir sır vereceğimekin koç ( Tilki) sana bir sır vereceğim Yakışıklılığı ile göz dolduran ve oyunculuk performansı ile Fox tv'de sana bir sır vereceğim dizisinde tilki karakteri ile başarısını sürdüren ekin koç boyu 1.70 cm. Doğum tarihi ise 1986'dır. Çoğu kişi onu murat boz'a benzetmektedir. Vahide ve Altan gördüm'den oyunculuk dersi almıştır.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica