Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Allah’ın mucizeleri

Allah’ın mucizeleri

Allah’ın o kadar çok mucizesi var ki bunu anlamak aslında çokta zor değildir. Şu anda nefes alıp bu yazıyı yazıyorsak bu bize Yüce rabbimizin bir lütfüdür. Allah isminin yazdığı meyve, gökyüzü ve arı peteği gibi bu resimleri görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Allahın mucizeleri şaşıracaksınız 1

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2013 Bebek Ayakkabısı Modelleri2013 Bebek Ayakkabısı Modelleri Bugüne kadar he yetişkinler için ayakkabılar paylaştık şimdi ise bebekler için birbirinden güzel ayakkabı modellerini yayınlıyoruz. O kadar çok şirinler ki giydikleri zaman çok daha tatlı olacaklardır. Bayramlarda ve özel günlerde bebeğinize bu ayakkabılardan satın alıp giydirebilirsiniz. Onlarda en az bizim kadar mutlu olmayı hak ediyorlar.
  • Rüyada abdest almak ve bozmak görmek Rüyada abdest almak ve bozmak görmek ABDEST ALMAK: Bilindiği gibi abdest almak, maddi ve manevi kirlerden temizlenmeyi temsil eder. Rüyada abdest aldığını görmek, asıl anlamıyla yani maddeten ve manen temizlenmekle tabir olunur, her türlü hastalık, sıkıntı, üzüntü, günah ve isyandan kurtulmaya, Allah tarafından himaye görmeye işaret eder. Rüyada abdest almak ayrıca, korkulardan emin olmaya, kişinin muradına ermesine […]
  • Dantel Yatak Örtüsü Modelleri YapılışıDantel Yatak Örtüsü Modelleri Yapılışı Danteller el emeği göz nuru sözünün adeta çıkış noktasıdır. Genellikle çeyizler için yapılan danteller artık çeyizden çıkmış her türlü amaç için yapılabilmektedir. Elbette bu uğraştırıcı dantel yapımı diğer tip işlemelere göre daha değerlidir. Zira her bir dantelde hem bizim hem de sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanların emeği ve onların sevgisi vardır. Bu nedenle dantel yatak örtüsü […]
  • Resimli dua sözleriResimli dua sözleri Dua etmek kadar insana huzur veren ne olabilir ki değil mi? Allah ile kul arasında en önemli olay duadır. Resimli okuyabileceğiniz dua sözlerini paylaşmak istedim.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica