Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Ankara iftar vakitleri 2015

Ankara iftar vakitleri 2015

Ankara ili için iftar vakitleri ve saatleri Aşağıda yer alan 2015 Ramazan ayı takviminde ve çizelgesinde yayınlanmıştır. Oruç tutan arkadaşlarımız iftar saatlerini ve ezan saatini dört gözle beklemektedirler. Sitemizde illerimizin 2015 Ramazan ayı imsakiyelerini takip edebilirler. En büyük şehirlerimizden birisi olan Ankara’da oruç tutmak ve ramazan ayını geçirmek bir başka güzel oluyor. Kalabalıkla birlikte belediyenin vermiş olduğu iftar çadırlarında yemek yemesi insana ayrı bir huzur vermektedir. Değerli kardeşlerimizin ve site takipçilerimizin ramazan ayını en içte dileklerimizle kutlar Ankara imsakiye, sahur, iftar ve ezan saatlerini sunarız.

Ankara ramazan imsakiyesi  2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Adana iftar saatleri 2015Adana iftar saatleri 2015 Adana ili 2015 ramazan imsakiyesini yayınlıyoruz. İmsakiyede İftar saatleri 2015 ve sahur saatlerini vakitlerini bulabilirsiniz. İftar saat kaçta diye artık beklemenize gerek yok siz değerli ziyaretçilerimiz ve Adana için iftar saatlerinin 2015 çizelgesini ve takvimini paylaştık. Herkesin Allah tuttuğu orucu kabul etsin İnşallah. Ne kadar çok oruç tutarsak biz müminler için o kadar […]
  • Bursa iftar saatleri 2015Bursa iftar saatleri 2015 Sanayi şehrimiz Bursa'da ağır şartlar altında çalışan ve oruç tutan kardeşlerimize Allah'tan güç, kuvvet ve sabır niyaz ediyorum. Bursa için iftar vakitleri ve saatleri aşağıda yer alan 2015 Ramazan imsakiyesinde takvim olarak belirtilmiştir.
  • İzmir iftar saatleri 2015İzmir iftar saatleri 2015 İzmir için iftar saatleri ve ramazan imsakiyesi siz değerli dostlarımıza sunulmuştur. Hepinizin ramazan ve oruç ayını kutlar sağlıklı günler dileriz. İşte karşınızda İzmir, iftar, ramazan, sahur ve ezen vakitleri saatleri..
  • Ramazan bayramı hangi tarihte? Ayın kaçında?Ramazan bayramı hangi tarihte? Ayın kaçında? Ramazan bayramı 2015 takvimine göz atacağız? Hangi tarihte kutlanır? Başlıyor gibi pek sorunun cevabı burada. 17 temmuz 2015 Ramazan bayramının ilk günü ve haliyle başlangıç tarihidir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica