Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetler

Anlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetler

Kadir gecesinin en önemli detayı kutsal kitabımızda yer alan kadir suresidir. Bu surede ayetlerle kuranın bu gecede indirildiği vurgulanmıştır.

Anlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetler resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mutluluk sözleri kısa ve anlamlıMutluluk sözleri kısa ve anlamlı Mutluluk sözlerinin kısa olması onların anlamlarında değiştirebilir ya da doğru ifade edilirse istenilen anlamın iletilmesini sağlar.Anlamı kaybettirmemek için kurulacak cümlelerin doğru duyguları yansıtması gerekmektedir.. Kısa sözler kullanmak mutluluğun etkisini azaltmayacağı gibi uzun anlatımlarda mutluluğun daha yayılabilir olmasını sağlamaz. Kısa sözlerle mutluluğu anlatmak […]
  • Karakalem farklı nesne çizimleriKarakalem farklı nesne çizimleri Karakalem ile bu sefer farklı nesneler çizmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizlerde aşağıda yer alan değişik nesne çizimlerinden faydan alabilirsiniz.
  • Sevgi sözleri anlamlı kısaSevgi sözleri anlamlı kısa Sevgi sözlerinin kısa olması onların anlamlarında değiştirebilir yada doğru kurgulanırsa istenilen anlamın iletilmesini sağlar.Anlamı kaybettirmemek için kurulacak cümlelerin özel olması gerekmektedir.. Kısa sözler kullanmak sevginin az gösterildiğini ifade etmeyeceği gibi anlamsız uzun yazılar göndermekte sevginin doğru aktarılmasını sağlamaz. Kısa sözlerle sevgiyi aktarmak mesajı […]
  • Kadir gecesi ile ilgili hutbelerKadir gecesi ile ilgili hutbeler Kadir gecesinde hutbelerde çok güzel vaazlar vermektedirler. Hutbelerin en güzelini sizler için araştırdım ve videolu olarak konuma ekledim. Aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz arkadaşlar. Kadir geceniz mübarek olsun.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica