Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü etkinlikleri avm

Anneler günü etkinlikleri avm

Çeşitli AVM’lerde ve büyük alışveriş merkezlerinde her sene çok güzel programlar ve etkinliler yapılmaktadır. İzmir’de optimum outlet’te ve İstanbul’da cevahir gibi dev alışveriş merkezlerinde anneler gününe özel yarışmalar, faaliyetler, programlar ve etkinlikler yapılacaktır.

anneler günü etkinlikleri avm 3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 23 nisan pastel boya çizimleri23 nisan pastel boya çizimleri 1. Ve 2. Sınıf, 3. Ve 4. Sınıflar için en güzel 23 nisan pastal boya çizimlerini bir araya getirdik. Eğer öğretmeniniz size ödev verdiyse yada yarışmaya katılacaksanız bu güzel yirmi üç nisan pastel boya çizimleri tam size göre.
  • Abiye elbise modelleri izmirAbiye elbise modelleri izmir En güzel abiye modellerini izmir kemer altı çarşısında bulabilirsiniz. Pek çok ünlü markaların izmir'de mağazaları bulunmaktadır. Optimum outlet ve balçova agorayı ziyaret ederek abiye elbise modellerini inceleyebilirsiniz. Adil ışık, lcw, defacto, mango ve desa gibi pek çok markalar izmirde optimumda bulunmaktadır.
  • İzmir optimum alışveriş merkezi nasıl gidilirİzmir optimum alışveriş merkezi nasıl gidilir İzmir'in en büyük alışveriş merkezlerinden birisi optimum avm henüz yeni olmasına rağmen İzmirliler tarafından rağbet görmektedir. İzmir'in merkez ilçesi olan GAZİEMİR'DE bulunmaktadır. En kolay nasıl gidilir? Yol tarifini sizlerle paylaşacağım. İZBAN TREN METRO yada DOLMUŞ, ESHOT ile kolayca gidebilirsiniz.   METRO İLE GİDECEKSENİZ ESBAŞ DURAĞINDA İNİN MERDİVENLERDEN […]
  • Yazlık tesettür giyimYazlık tesettür giyim Yaz geldiği zaman giyim anlamında en çok sıkıntı çeken ve terleyen kapalı bayanlarımızdır. Dini gereği kapalı ve tesettürlü olmak zorunda kalan hanımlarımızın işi gerçekten zor. Özellikle temmuz ve ağustos aylarında dışarı çıkmak onlar için zor bir durumdur. Dini vecibeleri yerine getirmek çok daha önemlidir ama markaların bir an önce çok daha rahat onları terletmeyecek  ferahlatacak […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica