Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü hangi gün

Anneler günü hangi gün

Anneler günü her sene farklı bir günde kutlanmaktadır. Mayıs ayı olduğu kesindir ama mayısın değişik günlerine tekabül etmektedir. Genellikle mayısın 2. pazar gününe denk gelmektedir.

Anneler günü hangi gün

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Aile haftası ile ilgili sözlerAile haftası ile ilgili sözler İnsanın ailesi gibisi yok değil mi? Herkes bir aile ve yuva kurmak ister ama bu o kadar kolay değildir. Bazı çile ve ceremelere katlanmak gerekir. İşte aile olmayı anlatan en güzel yazılar ve sözler karşınızda.
  • Anneler günü sözleri edip akbayramAnneler günü sözleri edip akbayram edip akbayram bugüne kadar çok güzel şarkı sözleri ve şiirler yazmıştır ama hiçbiri anneler günü kadar güzel olmamıştır. Anneler günü sözlerini birde edip akbayram'dan dinleyelim.
  • Orucu bozmayan durumlar nelerdir?Orucu bozmayan durumlar nelerdir? Orucu bozmayan durumlar ve haller? Orucu bozmayan şeyler nelerdir? 1 - Yanlışlık kulağa su kaçması 2 - Gıybet etmek orucu bozmaz ama haramdır 3 - Bilmeyerek yanlışlıkla unutarak yemek yemek 3 - Elinde olmadan hastalıktan dolayı bilmeyerek kusmak 4 - Buruna, ağza duman, toz yada herhangi bir şeyin kaçması orucu bozmaz 5 - suni hava verilmezi orucu bozmaz ama içine ilaç […]
  •  Metin 2’de kaç level nerede kasılır Metin 2’de kaç level nerede kasılır Günümüzde metin 2 oynayan çok arkadaşım bulunuyor. Tabi bunlardan çoğu ise hem genç , hem de çocuklar oluyor. Yetişkinler biraz az kalıyor. Ama yeni başlayanlar kaç level nerede kasılır onun bilmiyorlar. Hemen söylüyelim. 0-20= şehirde 20-30= öbür köyde,doyumpaper ateş diyarı 30-40=büyük çölde,vadide,dağda 40-50= büyük seon ormanı 50-60= hava diyarı damaykonur 60-70= […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica