Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü hangi gün

Anneler günü hangi gün

Anneler günü her sene farklı bir günde kutlanmaktadır. Mayıs ayı olduğu kesindir ama mayısın değişik günlerine tekabül etmektedir. Genellikle mayısın 2. pazar gününe denk gelmektedir.

Anneler günü hangi gün

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Anneler günü sözleri edip akbayramAnneler günü sözleri edip akbayram edip akbayram bugüne kadar çok güzel şarkı sözleri ve şiirler yazmıştır ama hiçbiri anneler günü kadar güzel olmamıştır. Anneler günü sözlerini birde edip akbayram'dan dinleyelim.
  • Aile haftası ile ilgili sözlerAile haftası ile ilgili sözler İnsanın ailesi gibisi yok değil mi? Herkes bir aile ve yuva kurmak ister ama bu o kadar kolay değildir. Bazı çile ve ceremelere katlanmak gerekir. İşte aile olmayı anlatan en güzel yazılar ve sözler karşınızda.
  • Erkek için Sevgililer günü hediyesi ne alınırErkek için Sevgililer günü hediyesi ne alınır Diğer yazımızda sevgililer gününde kıza alınabilecek hediyelere bakmıştık. Bu yazımızda ise erkeklere ne alınır ona bakacağız. Şimdi kızlar erkekler bizim kadar hediyeleri sevmezler ama bu kişiden kişiye değişir tabi. Onlara bu sevgililer gününde mesela kravat , ayakkabı , saat , gömlek vb. gibi hediyeler alabilirsiniz. Sevgililer günü sadece flört eden çiftler için değil evli olan […]
  • camdan çiçeklercamdan çiçekler Camdan çiçekler kırılgan olabilir ama bulundukları ortama hava katarken sizler ise bambaşka bir huzur vereceği kesin.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica