Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü hediye yapma

Anneler günü hediye yapma

Anneler günü için hediyeyi kendiniz yapacaksanız eğer, burada yer alan örnek el yapımı ürünlerden sizlerde istifade edebilirsiniz.

anneler günü hediye yapma resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • El yapımı eşyalar ve yapılışlarıEl yapımı eşyalar ve yapılışları El yapımı süs ve ev eşyaları doğal güzellikleri ve dekoratif tasarımları ile evlerinize farklı bir bakış açısı getiriyor. Yapılışları biraz zaman alan el yapımı eşyaları sizlerde boş zamanlarınızda bir hobi olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Derya baykal örgü şapkalarDerya baykal örgü şapkalar Günümüzde el işiyle uğraşan hanımlar deryanın dünyasını izlemektedir. Bizlerde programda yer alan örgüleri sizlerle paylaşmaktayız.
  • Bebek battaniyesiBebek battaniyesi Bebek battaniyesi araya anneler ister burada yer alan hazır modellerden yararlanabilirler, isterlerse kendi el becerileriyle çok güzel battaniyeler örebilirler.
  • 2015 motifli yatak örtüsü modelleri2015 motifli yatak örtüsü modelleri Yatak örtülerini güzelleştiren ve onları farklı bir model haline getiren kuşkusuz üzerinde yer alan el emeği motif örnekleridir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica