Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü hediyesi okul öncesi

Anneler günü hediyesi okul öncesi

Okul öncesinde anaokulu ve 1.sınıfların yapmış oldukları el yapımı anneler günü hediyelerini ve görsellerini bir araya getirdik. Okul öncesinde çocukların aklına böyle etkinlikler sokmak son derece faydalıdır

anneler günü hediyesi okul öncesi 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Doğru Sözler FacebookDoğru Sözler Facebook Sosyal medyada insanlarla ve arkadaşlarınızla daha iyi iletişim kurmak için kullandığınız sözler son derece önemlidir. Paylaşımını yaptığınız sözler, sizi arkadaşlarınızın gözünde çok iyi birisi de yapabilir, çok kötü birisi de yapabilir. Bu nedenle insanlarla iletişimi güçlendirmenin en iyi yolu olarak doğru sözleri tercih etmek gelmektedir. Günümüz internet kullanıcılarını ele […]
  • Ebru sanatı resimleri ve örnekleriEbru sanatı resimleri ve örnekleri Geleneksel Türk el sanatlarının başında '' Ebru sanatı'' gelmektedir. Son derece keyifli bir çalışmadır. Merak edenlere örneklerini sunuyoruz.
  • Elma çizimleri karakalemElma çizimleri karakalem Elma çizimlerini bu sefer karakalem çalışmaları ile ele alacağız. Meyve çizimleri son zamanlarda karakalem ile uğraşanların ilgi alanına girdi.
  • Modern köşe koltuk takımlarıModern köşe koltuk takımları Köşe koltuk takımları son zamanlarda teknolojik ve fonksiyonel tasarımları ile ön plana çıktılar. Modern olanlarını ele aldık ve inceledik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica